Bulimie – Střední a Severní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Cesta naděje

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Krajní 237 , Poděbrady-Kluk Bezdlužná

Iva a Miloslav Bauerovi jsou zastánci nového pohledu na osobní rozvoj a řešení potíží. Od roku 1998 pomohli osobními konzultacemi, semináři a kurzy tisícům lidí. Vytvořili jednoduché principy, díky nimž si můžete pomoci sami ve všech oblastech života. Oni sami se rozvíjí a studují u špičkových…

2Psychiatrická ambulance - MUDr. Kamila Marholdová

4.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Rejskova 62/9, Kutná Hora
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Poskytujeme služby psychiatrická ambulance. Léčba depresí, úzkostných stavů, nespavosti, bolestí hlavy, maniodepresivní poruchy, léčba všech psychóz. Akutní stavy bez objednání po dohodě s lékařem.

3TERAPIE.INFO, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hlaváčkova 123/17, Praha 5 Bezdlužná

Jsme privátní psychiatrie i psychologie a psychoterapie zaměřujeme se na deprese a fobie i poruchy příjmu potravy jako mentální anorexie a bulimie či nutkavé poruchy jako obsese, závislosti, psychózy (schizofrenie) a demence.U nás jen přímá platba.

4Centrum Komunikace z.s.- Mgr. Marie Brichová

Pracuji jako psychoterapeut. Zaměřuji se na úzkosti, samotu, sociální vztahy, spokojené partnerství, studijní období, anorexii, bulimii, sebevražedné myšlenky, syndrom vyhoření, smysl života, traumatické událost.

5Havlín Adam, Mgr.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Vyšehradská 320/49, Praha 2 Bezdlužná

Poradenství v oblasti homeopatie.

6Maňaska Martin Samuel

Provoz terapeutické praxe. Léčení metodou RUŠ a regresní psychoterapií. Nabídka řešení vztahů, depresí, nemocí, traumat a psychických poruch. Zaměřuji se na léčení fóbií, strachu, anorexie, bulimie, alergií, sexuálních potíží i chronických nemocí. Poskytuji možnost informativní schůzky.


Firmy v dalších lokalitách


Bulimie v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Bulimie najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.