Celulitida – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 52 nalezených Filtry

1Aurum Clinic s.r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Zborovská 79/56, Praha 5-Malá Strana Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme služby plastické a estetické medicíny a zaměřujeme se na aplikaci Meta<>Crillem®. Metacrill přirozenou formou zdůrazní oblasti lícních kostí, čelisti, rtů a využívá se ke zvětšení objemu hýždí, ňader, zvětšení objemu penisu či ženských orgánů. Dále nabízíme korekci povislých

2Centrum zdraví Vinohrady s.r.o. - CENTRUM LASEROVÉ ESTETIKY Praha1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(30)
Vinohradská 1245/53, Praha 2 - Vinohrady
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Naše Centrum laserové estetiky v Praze Vám nabízí pomoc v oblasti krásy a zdraví. Poskytované profesionální služby zahrnují především laserovou depilaci, redukci celulitidy, regeneraci pleti, modelaci rtů, laserovou epilaci a další činnosti, které Vám mají pomoci s tím, abyste byla opět přirozeně…

3SALON SILVIA

Dukelská 1311, Mladá Boleslav
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Náš salon Orchidej nabízí několik druhů masáže, dále zábaly, kosmetiku, IPL a solárium. Najdete nás v Mladé Boleslavi.

4MUDr. Jiří Macháček

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Štefánikova 189/44, Kutná Hora
Dnes už má zavřeno

Ambulance praktického lékaře pro dospělé. Aplikujeme celostní medicínu. Nabízíme provedení akupunktury a detoxikační terapie. Nabízíme také výkon piercingu a léčbu celulitidy.

5MUDr. Petr Jurka1 pobočka

3.9
★★★★★
★★★★★
(5)
Hornická 209/4, Kutná Hora
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše ortopedická ambulance Kutná Hora je zaměřena na komplexní ortopedickou péči pro děti a dospělé. Provádíme kompletní artroskopické vyšetření pohybového aparátu, především ramenního, kolenního, loketního a hlezenného kloubu.

6Blažková Lenka

4.5
★★★★★
★★★★★
(24)
J. Štulíka 12, Zvole

Přístrojová lymfodrenáž speciální masáž založená na přerušované kompresi končetin. Podporuje lymfatický a žilní systém. VacuShape dovoluje koncentrované spalování tuku a jeho redukci přesně v oblasti boků, břicha, stehen a hýždí. Šetřete svůj čas, efektivní posilování svalů a spalování tuku. Pomáhá…

7Esthetic Medical1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(18)
Chlumecká 712/8, Praha 9 - Černý Most

Mezi služby našeho centra estetické medicíny patří laserová korektivní dermatologie, aplikace botulotoxinu a dermální výplně. Dále nabízíme: kryolipolýza, neinvazivní liposukce, permanentní depilace, IPL, rejuvenace, léčba celulitidy, léčba strií, léčba alopecie, plazmové ošetření a omlazení pleti.

8LÁZNĚ JUPITER a.s.2 pobočky

Nabízíme odtučňovací a relaxační lázeňské procedury, relaxační víkendy, lymfodrenáž a lymfatické, baňkové vakuové masáže, parní lázně a bahenní koupele, kúry na bolavá záda, formování postavy, odstranění celulitidy i vacupress.

9Dvort-Medical s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nuselská 214/42, Praha 4 - Nusle Bezdlužná

Prodáváme rehabilitační pomůcky. Nabízíme těhotenské a kojící prádlo, zdravotní obuv a péči o nohy, inkontinence, kompresní punčochy, ortézy, bandáže, ortopedické vložky, tonometry, glukometry, teploměry, angorské termoprádlo, prádlo proti celulitidě.

10Masáže Radka Pavlová

Spojovací 4049, Mělník - Mlazice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízím masáže na Mělníku. Kromě rekondičních masáží poskytuji i lymfodrenáže, aromamasáže, lifting obličeje, masáže těhotných apod.


Firmy v dalších lokalitách


Celulitida v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Celulitida najdete 52 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 47 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 16 firem v regionu Střední a Severní Čechy.