Celulitida – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1Kutílková Valéria - KOSMETICKÝ SALON

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Boleslavská třída…, Nymburk Bezdlužná

Naše kosmetika se zabývá klasickými i speciálními zákroky.

2MUDr. Petr Jurka1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Hornická 209/4, Kutná Hora
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Naše ortopedická ambulance Kutná Hora je zaměřena na komplexní ortopedickou péči pro děti a dospělé. Provádíme kompletní artroskopické vyšetření pohybového aparátu, především ramenního, kolenního, loketního a hlezenného kloubu.

3Esthetic Medical1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(18)
Chlumecká 712/8, Praha 9 - Černý Most

Mezi služby našeho centra estetické medicíny patří laserová korektivní dermatologie, aplikace botulotoxinu a dermální výplně. Dále nabízíme: kryolipolýza, neinvazivní liposukce, permanentní depilace, IPL, rejuvenace, léčba celulitidy, léčba strií, léčba alopecie, plazmové ošetření a omlazení pleti.

4Mandala Spa1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Wuchterlova 583/18, Praha 6-Dejvice Bezdlužná

Jsme kosmeticko-relaxační centrum s komplexní péči v oboru welness a hubnutí a nabízíme exklusivní masáže i masáže pro páry,ale i pro těhotné. Ultrazvuková a laser liposukce a zákroky proti celulitidě a péče Darphin i lifting a omlazení i opalovací nástřik.

5Masáže Radka Pavlová

Spojovací 4049, Mělník - Mlazice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízím masáže na Mělníku. Kromě rekondičních masáží poskytuji i lymfodrenáže, aromamasáže, lifting obličeje, masáže těhotných apod.

6Myslíková Petra1 pobočka

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Otevřená 1941, Kladno
Otevřeno od 9:00

Nabízíme formování postavy, hubnutí a masáže. Provádíme lymfodrenáže lymfovenem a vacupressem. Ošetřujeme ultrazvukem, odstraňujeme vrásky, dvojitou bradu, akné, celulitidu a vrásky pod očima.Najdete nás v PASÁŽI HUTNÍK.

7CENTRUM REGENERAČNÍ PÉČE

Zeštíhlovacími, formovacími a proticelulitidovými programy se naše Centrum regenerační péče zabývá již od roku 2005. Postupem času se naše nabídka rozšířila o moderní špičkové přístroje, které umožňují zeštíhlování a formování postav klientek aktivním, ale také pasivním způsobem.

8United Foods Europe s.r.o. - BeautyShape center1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(253)
Lublaňská 1720/47, Praha 2 - Nové Město Bezdlužná

Poskytujeme efektivní neinvazivní a bezbolestné metody hubnutí, léčby celulitidy, lifting, anti-age, depilaci, léčba akné, lymfodrenáž. Používáme luxusní značky Sothys a ComfortZone. Péče o vlasy.

9Kosmetický salon BS - Barbora Štolbová

Ošetření přístrojem MESOCEUTICALAB, diamantová mikrodermabraze, chemické peelingy, mezoterapie, neinvazivní botox, líčení, kosmetika, potravinové doplňky, depilace, parafínové zábaly, mikromasáž očního okolí.

10Filková Květa - Body Studio

4.9
★★★★★
★★★★★
(8)
Vězeňská 186/10, Česká Lípa
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Komplexní služby na formování postavy - zpevnění, anticelulitické programy, odstranění tuků, ultrazvuková liposukce - kavitace, VacuShape, Slender You - formující stoly, Rolletic i solárium a kurzy hubnutí pod hlavičkou STOB.


Firmy v dalších lokalitách


Celulitida v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Celulitida najdete 19 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 17 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Střední a Severní Čechy.