Cestovní asistence – Střední a Severní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1FLY UNITED s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Bartůňkova 717/3, Praha 4 - Chodov Bezdlužná

Levné letenky online, nízkonákladové letenky. Kompletní řešení služebních cest do zahraničí. Nabízíme prodej letenek, víza, ubytování, pronájem automobilů, cestovní pojištění, trajekty, skupinové akce, zájezdy. Poskytujeme nonstop asistenční službu.

2IBTravel, s.r.o.

Specializujeme se na konference a semináře a individuální i business turistiku a dále firemní akce a VIP asistence a dále poskytujeme a nabízíme ubytování a letenky a vstupenky na LOH - Sochi2014 a incoming a transfery a catering a golfové pobyty.

3GLOBAL ASSISTANCE a.s.

4.6
★★★★★
★★★★★
(954)
Dopraváků 749/3, Praha 8-Dolní Chabry Bezdlužná

Zajišťujeme komplexní asistenční služby pro motoristy. Dále poskytujeme dopravní informace či právní asistence a zdravotní asistenční služby včetně domácí asistence pro byty a domy.

4Travel Academy, s.r.o.

Poskytujeme informace, rady, návody pro cestování. Dále pořádáme kurzy. Účastníci i získají informace, konzultační a asistenční servis, ověřené kontakty, přístupy k recenzím, postupy, jak rezervovat a objednat letenky, ubytování a jiné.


Firmy v dalších lokalitách


Cestovní asistence v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Cestovní asistence najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Střední a Severní Čechy.