Cestovní asistence – Střední a Severní Čechy

Cestování může být náročné a nečekané situace se mohou vyskytnout kdykoliv. Proto je důležité mít k dispozici cestovní asistenci, která vám poskytne pomoc a ochranu v případě potřeby.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1FLY UNITED s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(6)
Bartůňkova 717/3, Praha 4 - Chodov Bezdlužná

Levné letenky online, nízkonákladové letenky. Kompletní řešení služebních cest do zahraničí. Nabízíme prodej letenek, víza, ubytování, pronájem automobilů, cestovní pojištění, trajekty, skupinové akce, zájezdy. Poskytujeme nonstop asistenční službu.

2IBTravel, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Kanálky 1441/7, Praha 2 -Vinohrady Bezdlužná

Specializujeme se na konference a semináře a individuální i business turistiku a dále firemní akce a VIP asistence a dále poskytujeme a nabízíme ubytování a letenky a vstupenky na LOH - Sochi2014 a incoming a transfery a catering a golfové pobyty.

3GLOBAL ASSISTANCE a.s.

4.7
★★★★★
★★★★★
(1614)
Dopraváků 749/3, Praha 8-Dolní Chabry Bezdlužná

Zajišťujeme komplexní asistenční služby pro motoristy. Dále poskytujeme dopravní informace či právní asistence a zdravotní asistenční služby včetně domácí asistence pro byty a domy.

4Travel Academy, s.r.o.

Poskytujeme informace, rady, návody pro cestování. Dále pořádáme kurzy. Účastníci i získají informace, konzultační a asistenční servis, ověřené kontakty, přístupy k recenzím, postupy, jak rezervovat a objednat letenky, ubytování a jiné.


Firmy v dalších lokalitách


Cestovní asistence v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Oblast Střední a Severní Čechy nabízí širokou škálu služeb cestovní asistence, včetně zdravotní péče, ztráty zavazadel a mnoho dalšího. S cestovní asistencí v oblasti Střední a Severní Čechy se můžete cítit bezpečně a chráněně během vašich cest. Nezáleží na tom, zda cestujete do zahraničí nebo jen po České republice, cestovní asistence vám poskytne klid a pohodlí, které potřebujete. Kontaktujte některou z firem a získejte cestovní asistenci, která vám poskytne ochranu a pomoc, když ji budete potřebovat.