Chalupářský nábytek – Střední a Severní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Söllner Karel - Truhlářství

Vyrábíme chalupářska okna, falešné roubení, roubené obklady na chalupy, venkovní obklady, schody, vestavěné skříně, patrové postele, zateplení a obložení půdních prostor. Realizujeme pokládku a broušení podlah i další práce.

2Holandský nábytek u dubu Jirkov1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(43)
Jezerská 1827, Jirkov
Dnes už má zavřeno

Holandský nábytek Jirkov u Chomutova. Dovoz a prodej použitého masivního holandského rustikálního a stylového dubového nábytku. Firma byla založena v roce 1996. V našem obchodě najdete téměř kompletní sortiment a spoustu bytových doplňků. V našem sortimentu máme nábytek rustikální, holandský,…

3Kotos Jan

Vinec 32, Vinec Bezdlužná

Nabízíme nábytek a vše pro chalupáře, komisní prodej a výkup za hotové, provádíme opravy a restaurování starožitného nábytku.

4Komárková Vladimíra - Český nábytek

Kuchyňské linky a obývací nábytek, stoly, taburety, knihovny, komody, police, židle, rošty, počítačové stolky, botníky, věšáky, sedací soupravy, postele a chalupářský nábytek.

5antik Decadenza1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(35)
Velvarská 12, Horoměřice Bezdlužná

V naší kamenné prodejně naleznete nepřeberné množství stylových dekorací, starožitností a nábytku nejen pro chataře a chalupáře.Vybavování interierů a restaurací. Odborné restaurování a výroba nábytku.


Firmy v dalších lokalitách


Chalupářský nábytek v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Chalupářský nábytek najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.