Chirurgie pro psy, kočky – Střední a Severní Čechy

Chirurgie pro psy a kočky je specializovaný obor veterinární medicíny, který se zabývá chirurgickými zákroky na zvířatech. Tento obor se v posledních letech velmi rozvíjí a stává se stále důležitějším pro zdraví a pohodu domácích mazlíčků.

1–10 firem z 52 nalezených Filtry

1VETERINÁRNÍ KLINIKA ERIKA - MVDr. Pavel HRON

4.4
★★★★★
★★★★★
(1074)
náměstí Dr. Václava…, Praha 8 – Libeň
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná Ověřená

Na naší veterinární klinice poskytujeme komplexní veterinární péči malým zvířatům. Specializujeme se na chirurgii, ortopedii a oftalmologii. Zajišťujeme veterinární nonstop pohotovost včetně hospitalizace. Navštivte naši veterinu na Praze 8.

2Veterinární ordinace MVDr. Lucie Záhumenská1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(385)
Žatecká 211/2438, Most
Otevřeno od 12:00
Bezdlužná Ověřená

Veterinární ordinace Most poskytuje odbornou veterinární péči psům, kočkám a dalším drobným zvířatům. Provádíme preventivní úkony, základní vyšetření, ošetření a chirurgické zákroky. Prodáváme veterinární krmiva, diety a antiparazitika. Navštivte veterinu Most. Pro svého mazlíčka získáte…

3MM-VET s.r.o. – MVDr. Jan Mára1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(182)
Branická 1242/32, Praha 4 – Braník Bezdlužná Ověřená

Na veterinární klinice MM-VET poskytujeme odbornou veterinární péči psům, kočkám, fretkám, králíkům, hlodavcům a ptákům. Nabízíme komplexní veterinární služby včetně očkování, čipování, kastrací, chirurgických zákroků a dalších služeb. Navštivte naši veterinární ordinaci na Praze 4.

4Středisko veterinární péče s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(211)
Chvalkovická 722/16, Praha 9 – Horní… Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme preventivní, terapeutickou a akutní péči malým a drobným zvířatům. Provádíme vakcinace, čipování, vystavování europasu, odběry vzorků, RTG diagnostiku, ultrasonografické vyšetření, chirurgické zákroky a další. Navštivte veterinu Horní Počernice.

5Veterinární ordinace - Pán Martin, MVDr.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(19)
Nádražní 95, Sedlčany Bezdlužná Ověřená

Provozujeme veterinární ordinace. Odbornou veterinární péči poskytujeme nejen domácím zvířatům, ale i hospodářským zvířatům, koním, exotickým zvířatům a zoo zvířatům. Spolupracujeme s významnými veterinárními klinikami. Navštivte naši veterinu v Sedlčanech a Táboře.

6Semi-vet spol. s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(81)
Brodská 106 , Semily-Podmoklice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme služby veterinární kliniky. Jsme zařízení specializované na poskytování preventivní a léčebné péče pro psy, kočky, drobné savce a plazy. Zajišťujeme též veterinární preventivní a léčebnou činnost hospodářských zvířat. Naše veterinární ordinace nabízí poradenskou činnost a konzultace…

7Veterina Poděbrady - MVDr. MICHAELA JANOŠOVSKÁ, MVDr. JAN HORÁK1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(38)
K Babínu 299, Poděbrady-Velké…
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Provoz veterinární ordinace pro malá zvířata, ptáky. Nabízíme chirurgické zákroky, operace zlomeniny kostí, digitální rentgen, diagnostický ultrazvuk, inhalační narkóza, monitor životních funkcí, biochemický analyzátor, poradenskou činnost a výjezdy ke klientům.

8Městská nemocnice Čáslav

3.5
★★★★★
★★★★★
(72)
Jeníkovská 348/17, Čáslav Bezdlužná

Městská nemocnice poskytující základní ošetřovatelskou a ambulantní péči. Zajišťujeme léčbu v oblasti gynekologie, chirurgie či neurologie. Zaměřujeme se také na dopravní službu a poskytujeme poradenství z oblasti sociální péče a sociálního zabezpečení pro pacienty.

9Centrum zdravotní péče Jirny

2.9
★★★★★
★★★★★
(53)
Tovární 19, Jirny

Dovolujeme si Vám představit CENTRUM ZDRAVOTNÍ PÉČE JIRNY, které poskytuje zdravotní služby pro dospělé i dětské pacienty. V roce 2007 bylo ve středu obce Jirny, u zastávky městské hromadné dopravy, otevřeno zcela nové zdravotnické zařízení, které je společným pracovištěm praktických lékařů,…

10MVDr. Pavel Anton - Veterina Klíčany

4.9
★★★★★
★★★★★
(708)
Báštěcká 93, Klíčany
Otevřeno od 15:00
Bezdlužná

Veterina Klíčany nabízí kompletní veterinární péči, prevenci a terapii.


Firmy v dalších lokalitách


Chirurgie pro psy, kočky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici několik veterinárních klinik, které se specializují na chirurgii pro psy a kočky. Tyto kliniky jsou vybaveny moderní technologií a kvalifikovanými veterinárními chirurgy, kteří mají bohaté zkušenosti s chirurgickými zákroky na zvířatech.

Mezi nejčastější chirurgické zákroky patří sterilizace a kastrace, odstranění nádorů, operace na trávicím traktu, ortopedické operace a další. Tyto zákroky jsou prováděny v celkové anestezii, aby bylo zajištěno pohodlí a bezbolestnost zvířete.

Chirurgie pro psy a kočky je velmi důležitá pro zdraví a pohodu domácích mazlíčků. Díky moderním technologiím a kvalifikovaným veterinárním chirurgům jsou tyto zákroky velmi bezpečné a účinné. Pokud máte doma psa nebo kočku, která potřebuje chirurgický zákrok, neváhejte kontaktovat veterinární kliniku v oblasti Střední a Severní Čechy.

Seznam nejčastějších chirurgických zákroků pro psy a kočky:

1. Sterilizace a kastrace
2. Odstranění nádorů
3. Operace na trávicím traktu
4. Ortopedické operace
5. Operace na očích
6. Operace na uších
7. Operace na kůži a podkoží
8. Operace na dýchacím ústrojí
9. Operace na močovém ústrojí
10. Operace na srdci a cévách

Seznam výhod chirurgie pro psy a kočky:

1. Zlepšení zdraví a pohody zvířete
2. Prevence zdravotních problémů
3. Snížení rizika vzniku nádorů
4. Zlepšení kvality života zvířete
5. Zvýšení délky života zvířete
6. Snížení nákladů na veterinární péči v budoucnu
7. Zlepšení vztahu mezi majitelem a zvířetem

Celkově lze říci, že chirurgie pro psy a kočky je velmi důležitá pro zdraví a pohodu domácích mazlíčků. Pokud máte doma psa nebo kočku, která potřebuje chirurgický zákrok, neváhejte kontaktovat veterinární kliniku v oblasti Střední a Severní Čechy.