Chromovaný nábytek – Střední a Severní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Šperlínek, výrobní družstvo

Poskytujeme služby v oblasti galvanizace a povrchových úprav kovů.

2VETREN, spol. s r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(7)
Podměstí 512 , Lomnice nad Popelkou
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Společnost Vetren, spol. s r.o. se zabývá kompletními renovacemi historických vozidel již od roku 1992 a patří mezi největší renovační firmy u nás i v zahraničí. Firma má v současné době 20 zaměstnanců s mnohaletou praxí, kteří jsou mistry svého oboru.

3ALNUS spol. s r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(8)
Lva Tolstého 996, Žatec
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Projektování, realizace a zakázková výroba z přírodních materiálů jako jsou masivní dřevo-olše, dub, buk, kov-chrom, nerez, jakož to i přírodní kámen a sklo, výroba luxusního nábytku.

4Hustý Daniel

Jsem umělecký malíř obrazů. V současné době je mou hlavní činností výroba svítidel, renovace chromového nábytku z třicátých let. Nově se také věnuji tvorbě výrobků na 3D tiskárně.

5Čalounictví - Miroslav Chromečka

Radotínská 41/14, Praha 5-Velká…
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Čalounictví - Miroslav Chromečka, se sídlem Radotínská 41/14, 159 00, Praha-Velká Chuchle, v okrese Praha 5 a v kraji Praha - město. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1993. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

6Rigasová Iva, Mgr.

Pronajímáme pojízdné chromové věšáky.

7David Chromík, Ing.arch.

Provádím a nabízím architektonické služby a projektuji hotely a administrativní i bytové stavby a také se i zabývám designem a dále realizace interiérů.

8CHROMÍKOVÁ Lenka, Ing.

Provádíme a věnujeme se architektuře a také i poradenství a návrhům interiérů a dále i provádíme realizace interiérů.


Firmy v dalších lokalitách


Chromovaný nábytek v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Chromovaný nábytek najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.