Dědická řízení – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1JUDr. Jana Borská - Notářství Praha 9

Poskytujeme notářské služby a právní pomoc i v AJ a NJ. Notář je kontaktním místem veřejné správy v rámci systému Czech POINT s vydáváním ověřených výstupů z veřejných registrů a prováděním konverze dokumentů. Naše služby: Dědická řízení, Družstvo, Obchodní společnosti, Osvědčování právních…

2JUDr. Iva Čacká Pavlíková, Ph.D.

Provozujeme advokátní kancelář a právní poradenství a nabízíme zastupování u soudů a dále se zabýváme občanským, obchodním a trestním a pracovním i rodinným právem. Všechno ohledně nemovitostí a bytového a konkursního práva a řešíme též dědická a správní řízení.

3Mgr. Ladislav Černý - Click reality

Děláme služeby realitního makléře a dále nabízíme odhady cen nemovitostí pro dědická řízení.

4Kohut Nikolaj, Mgr.

Poskytuji služby soudního znalce v oboru ekonomika a provádím dědická řízení odhady nemovitostí či tržní odhady nemovitostí a pozemků.

5Ing. David Melichar

Oceňování nemovitostí pro daňové účely, dědická řízení, dělení SJM.

6Galková Jana - notářka1 pobočka

Školní 5336, Chomutov
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Nabízíme notářské služby. Poskytujeme převody nemovitostí, notářské úschovy peněz a listin, sepisování závětí, manželských smluv, zápisů jako podklad pro exekuci, zástavních smluv, osvědčování průběhu valných hromad zakládání společenství vlastníků.

7Vinzens Mede Klára, Ing.

Tržní oceňování nemovitostí, odhady obvyklé ceny nemovitostí pro dědická řízení či sjednání ceny pro prodej.

8Hartvichová Olga, Ing.6 poboček

Oceňování nemovitostí pro daňové účely, dědická řízení.

10Killianová Vlasta Wege, JUDr. - advokátka

Poskytujeme právní služby se zaměřením na nemovitosti, vypořádání spoluvlastnictví a stavební, dědická, rozvodová i opatrovnická řízení.


Firmy v dalších lokalitách


Dědická řízení v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Dědická řízení najdete 19 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 17 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Střední a Severní Čechy.