Dětské léčebny – Střední a Severní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Dětské centrum Turnov, příspěvková organizace

Kosmonautů 1641, Turnov Bezdlužná Ověřená

Dětské centrum Turnov je nestátní zdravotnické zařízení, které nabízí komplexní péči o postižené děti a mládež s kombinovanými vadami. Provádíme rehabilitace, laseroterapii a canisterapii. Bližší informace, novinky a kontakty najdete na našich internetových stránkách.

2Olivova dětská léčebna, o.p.s.

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Říčany 224/82, Říčany Bezdlužná

Olivova dětská léčebna byla založena před téměř 120 lety s cílem poskytovat dětem zdravotní a sociální služby. V současné době se Olivovna specializuje na léčbu onemocnění respiračního a pohybového ústrojí, nadváhy, obezity a nově také na léčbu gastroesofageálního refluxu (GER) a atopického ekzému.

4Dětský domov se školou Slaný3 pobočky

Tomanova 1361, Slaný Bezdlužná

Dětský domov se školou s výchovně léčebným režimem. Odloučené pracoviště Základní školy Dobřichovice.

5Dětská psychiatrická léčebna

Provozujeme lůžkové zdravotní zařízení pro děti a mladistvé ve věku od 5 do 15 let se specializovanou péčí v oblasti psychiatrie. Zajišťujeme dlouhodobou i ambulantní hospitalizaci.

6Thomayerova nemocnice - Dětské centrum6 poboček

2.9
★★★★★
★★★★★
(394)
Sulická 120/61, Praha 4 - Krč Bezdlužná

Provozujeme dětské centrum s nabídkou kompletní zdravotní, výchovné sociální péče a podpůrné rodinné terapie. Poskytujeme služby těhotným nezletilým a matkám závislých na návykových látkách. Natáčely se zde seriály Saturnin i Hříšní lidé města pražského i film Dým bramborové natě.


Firmy v dalších lokalitách


Dětské léčebny v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Dětské léčebny najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.