Dětský psychiatr – Střední a Severní Čechy

Dětský psychiatr je lékař specializující se na diagnostiku a léčbu duševních poruch u dětí a adolescentů. Tento odborník se zaměřuje na poruchy chování, emoční problémy, poruchy učení a další psychické obtíže, které mohou ovlivnit vývoj dítěte.

1–10 firem z 58 nalezených Filtry

1Spirála

4.0
★★★★★
★★★★★
(31)
K Chatám 22, Ústí nad Labem,… Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme psychosociální pomoc osobám, které se ocitnou v krizi. Součástí našich poskytovaných služeb je linka pomoci, krizová linka a krizová poradna. Respektujeme základní lidská práva a uplatňujeme individuální přístup. Naše preventivní programy zabezpečují negativní sociální jevy pro…

2MUDr. Renáta SLUKOVÁ - praktický lékař pro děti a dorost

5.0
★★★★★
★★★★★
(45)
Kartouzská 204/6, Praha 5
Otevřeno od 11:00
Bezdlužná Ověřená

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost. V rámci zdravotnického zařízení je k dispozici laboratoř a rentgen, ORL ordinace, ordinace psychologa a psychiatra, 1x týdně dětská kardiologie a ortopedie (s možností screeningového vyšetření kyčlí), lékárna.

3Centrum zdravotní péče Jirny

2.9
★★★★★
★★★★★
(53)
Tovární 19, Jirny

Dovolujeme si Vám představit CENTRUM ZDRAVOTNÍ PÉČE JIRNY, které poskytuje zdravotní služby pro dospělé i dětské pacienty. V roce 2007 bylo ve středu obce Jirny, u zastávky městské hromadné dopravy, otevřeno zcela nové zdravotnické zařízení, které je společným pracovištěm praktických lékařů,…

4TERAPEUTIKA, s.r.o. - Klinická psychologie a psychoterapie4 pobočky

Nabídka klinické psychologie a psychoterapie pro dospělé i děti. Nabízíme individuální, rodinné a skupinové psychoterapie, párové terapie, psychologické poradenství a neuropsychologii. Zaměřujeme se také na dětskou psychologii, psychoanalytickou psychoterapii, sexuologii. Pobočky klinické…

5TERAPEUTIKA, s.r.o. (pobočka Čelákovice)4 pobočky

Naše společnost se zabývá duševním zdravím a vzděláváním v oblasti zdravotnictví a sociálních služeb. Působíme v oborech psychoterapie, dětská psychologie a sexuologie. Zabýváme se také tématem psychosomatiky a poradenstvím v životních krizových situacích.

6MUDr.Stegerová s.r.o. - psychiatrie & korektivní dermatologie

4.5
★★★★★
★★★★★
(10)
Nový park 1262, Mladá Boleslav Bezdlužná

Psychiatrická ambulance pro dospělé, děti a dorost. Páteční ordinační hodiny dle objednání.

7Středisko komplexní terapie, s. r. o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jiráskova 1320, Mladá Boleslav II Bezdlužná

Provozuji psychologickou poradnu v Mladé Boleslavi. Zajišťuji pomoc a řešení psychických potíží, psychoterapii dětí i dospělých i dopravní psychologii. Provádím testování a vyšetření řidičů z povolání.

8P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Huťská 211, Kladno Bezdlužná

Zdravotnické zařízení. Poskytujeme široké spektrum služeb pro všechny věkové skupiny obyvatel. Základní péče, ale i široké spektrum vyšetřovacích možností (RTG, laboratoř), odborných ordinací, lůžkového oddělení, dopravy sanitními vozy a samozřejmě lékárny. Více informací naleznete na našich www…

9Nuselská poliklinika1 pobočka

Nuselská poliklinika zajišťuje prakticky veškeré ambulantní profese: chirurgie a traumatologie, včetně chirurgického sálu, pracoviště zobrazovací techniky vybavené novým skiagrafickým přístrojem Siemens a fonografem Aloka, interní ambulance, hematologická a biochemická laboratoř, gynekologie,…

10TERAPEUTIKA, s.r.o. (pobočka Praha 10)4 pobočky

Nabídka klinické psychologie a psychoterapie pro dospělé i děti. Nabízíme individuální, rodinné a skupinové psychoterapie, párové terapie, psychologické poradenství a neuropsychologii. Zaměřujeme se také na dětskou psychologii, psychoanalytickou psychoterapii, sexuologii.


Firmy v dalších lokalitách


Dětský psychiatr v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází několik dětských psychiatrů, kteří poskytují své služby dětem a rodinám v okolí. Mezi nejznámější patří:

1. MUDr. Jan Novák - MUDr. Novák má mnoholeté zkušenosti s diagnostikou a léčbou duševních poruch u dětí. Jeho přístup je založen na individuálním přístupu ke každému pacientovi a jeho rodině. MUDr. Novák spolupracuje s dalšími odborníky, jako jsou psychologové a pedagogové, aby zajistil co nejlepší výsledky léčby.

2. MUDr. Eva Svobodová - MUDr. Svobodová se specializuje na poruchy chování a emoční problémy u dětí. Její přístup je založen na terapii založené na hovoru a na využití uměleckých terapií, jako je například malování nebo modelování. MUDr. Svobodová spolupracuje s rodinami a školami, aby zajistila co nejlepší podporu pro dítě.

3. MUDr. Petr Novotný - MUDr. Novotný se zaměřuje na poruchy učení a další neurovývojové poruchy u dětí. Jeho přístup je založen na multidisciplinárním přístupu, který zahrnuje spolupráci s dalšími odborníky, jako jsou logopedové a ergoterapeuti. MUDr. Novotný se také zaměřuje na prevenci a včasnou diagnostiku poruch učení.

Dětský psychiatr je klíčovým odborníkem pro děti a rodiny, které se potýkají s duševními problémy. v oblasti Střední a Severní Čechy je možné najít několik kvalifikovaných dětských psychiatrů, kteří poskytují individuální a komplexní péči pro děti a adolescenty.