Diagnostika zvířat – Střední a Severní Čechy

Diagnostika zvířat je obor, který se zabývá diagnostikou a léčbou nemocí u zvířat. Diagnostika zvířat je velmi důležitá pro zajištění zdraví a pohody zvířat, a také pro prevenci šíření nemocí mezi zvířaty a lidmi.

1–10 firem z 276 nalezených Filtry

1VETERINÁRNÍ KLINIKA ERIKA - MVDr. Pavel HRON

4.4
★★★★★
★★★★★
(1074)
náměstí Dr. Václava…, Praha 8 – Libeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Na naší veterinární klinice poskytujeme komplexní veterinární péči malým zvířatům. Specializujeme se na chirurgii, ortopedii a oftalmologii. Zajišťujeme veterinární nonstop pohotovost včetně hospitalizace. Navštivte naši veterinu na Praze 8.

2MM-VET s.r.o. – MVDr. Jan Mára1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(160)
Branická 1242/32, Praha 4 – Braník Bezdlužná Ověřená

Na veterinární klinice MM-VET poskytujeme odbornou veterinární péči psům, kočkám, fretkám, králíkům, hlodavcům a ptákům. Nabízíme komplexní veterinární služby včetně očkování, čipování, kastrací, chirurgických zákroků a dalších služeb. Navštivte naši veterinární ordinaci na Praze 4.

3Středisko veterinární péče s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(207)
Chvalkovická 722/16, Praha 9 – Horní… Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme preventivní, terapeutickou a akutní péči malým a drobným zvířatům. Provádíme vakcinace, čipování, vystavování europasu, odběry vzorků, RTG diagnostiku, ultrasonografické vyšetření, chirurgické zákroky a další. Navštivte veterinu Horní Počernice.

4Veterinární ordinace Týnec nad Sázavou s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(99)
Pecerady 114, Týnec nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme rodinná veterinární ordinace. Našim zvířecím pacientům poskytujeme vysoce odbornou zdravotní péči s laskavým přístupem. Provádíme čipování, očkování a odčervení psů a koček, ošetření zubů, diagnostická vyšetření včetně rentgenu a léčbu onemocnění. Navštivte naši veterinu v Týnci nad…

5Veterina Poděbrady - MVDr. MICHAELA JANOŠOVSKÁ, MVDr. JAN HORÁK1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(65)
K Babínu 299, Poděbrady-Velké…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provoz veterinární ordinace pro malá zvířata, ptáky. Nabízíme chirurgické zákroky, operace zlomeniny kostí, digitální rentgen, diagnostický ultrazvuk, inhalační narkóza, monitor životních funkcí, biochemický analyzátor, poradenskou činnost a výjezdy ke klientům.

6MVDr. Petr Coufal - Veterinární klinika Poděbrady

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Prokopova 438/23 , Poděbrady III
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Od roku 1992 působí jako veterinární ošetřovna se dvěmi veterinárními lékaři. V roce 2007 se rozrůstá o další lékařku a buduje si statut kliniky s pohotovostní péčí. Snahou je poskytovat co nejvyšší odbornou úroveň veterinární péče o svěřené pacienty a co možná nejlepší přístup k našim klientům. V…

7MVDr. Jiří Šlemenda - veterinář

Palackého 724, Mnichovo Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zajišťujeme veterinární péči, ošetřování malých i drobných zvířat. Mimo ordinační dobu nás můžete kontaktovat telefonicky.

8MVDr. Pavlína Pánková Váňová - VETERINÁRNÍ KLINIKA

4.8
★★★★★
★★★★★
(102)
Zahradní 1363, Čáslav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme služby pro psy, kočky a drobná zvířata v oblasti prevence (preventivní prohlídky, vakcinace, protiparazitární program, stříhání drápků, čipování, vydávání mezinárodních pasů, tetování štěňat, digitální RTG snímkování, poradenství chovu vč. výživy). Zabýváme se diagnostikou v oborech…

9Veterinární klinika VETMEDIKA

4.8
★★★★★
★★★★★
(200)
Jungmannova 127, Uhlířské Janovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme služby veterinární ambulance s chirurgií pro malá terarijní a exotická zvířata. Provádíme čipování, rentgen, RTG dysplazie, sono, ultrazvuk na zubní kámen, inhalační narkózu, terap. laser, laboratorní diagnostiku. Zařizujeme pohotovostní a výjezdovou službu. Nabízíme služby stříhání psů a…

10Krejčí Markéta, MVDr. - Veterinární ordinace MBvet

4.6
★★★★★
★★★★★
(188)
Havlíčkova 887, Mladá Boleslav II
Dnes už má zavřeno

Veterinární ordinace ,poskytující prevenci, čipování, vystavení pet pasů, širokou laboratorní diagnostiku, EKG, rentgen, ultrasonograf, zubní ultrazvuk a chirurgii. Nabízíme krmiva a veterinární diety, poradenství. Na objednání Po-Pá 12-14 hod.


Firmy v dalších lokalitách


Diagnostika zvířat v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Diagnostika zvířat se provádí pomocí různých diagnostických metod, jako jsou klinické vyšetření, laboratorní testy, zobrazovací metody a další. Tyto metody umožňují veterinárním lékařům zjistit příčinu nemoci a navrhnout vhodnou léčbu.

v oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici několik veterinárních klinik, které se specializují na diagnostiku zvířat. Tyto kliniky poskytují širokou škálu služeb, včetně klinických vyšetření, laboratorních testů, zobrazovacích metod a chirurgických zákroků.

Mezi nejčastější diagnostické metody patří:

1. Klinické vyšetření - veterinární lékař provádí fyzické vyšetření zvířete a zjišťuje příznaky nemoci.

2. Laboratorní testy - veterinární lékař odebírá vzorky krve, moči, stolice nebo tkání a posílá je do laboratoře k analýze.

3. Zobrazovací metody - veterinární lékař používá různé zobrazovací metody, jako jsou rentgen, ultrazvuk nebo magnetická rezonance, k zobrazení vnitřních orgánů zvířete.

4. Chirurgické zákroky - veterinární lékař provádí chirurgické zákroky, jako jsou operace, biopsie nebo odstranění nádorů.

Diagnostika zvířat je velmi důležitá pro zajištění zdraví a pohody zvířat. v oblasti Střední a Severní Čechy jsou k dispozici veterinární kliniky, které poskytují širokou škálu služeb v oblasti diagnostiky zvířat. Veterinární lékaři používají různé diagnostické metody, jako jsou klinické vyšetření, laboratorní testy, zobrazovací metody a chirurgické zákroky, k zjištění příčiny nemoci a navržení vhodné léčby.