Digitální katastrální mapa – Střední a Severní Čechy

Digitální katastrální mapa je nezbytným nástrojem pro každého majitele nemovitosti v oblasti Střední a Severní Čechy. Tato mapa poskytuje přesné informace o hranicích pozemků, umožňuje snadné vyhledávání parcel a zobrazuje aktuální stav vlastnických práv.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Jarůšek Michal, Ing.- geodet

Vojkov 98, Vojkov Bezdlužná

Ing. Michal Jarůšek - GEODET provádí geodetické a zeměměřičské služby, geometrické plány a vytyčování hranic pozemků. Dělá práce jak pro katastr nemovitostí tak v oblasti inženýrské geodézie.

2LANDGEO s.r.o.

Nabízíme geodetické práce, zpracování digitální katastrální mapy, vytyčování hranic pozemků, zaměření inženýrských sítí a tvorbu účelových map.

3Fejfárek Zdeněk

Nabízíme mapování, geometrické plány, vytyčování hranic pozemků a budov, srovnávací sestavení parcel, identifikaci parcel . Rovněž nabízíme zeměměřičské činnosti ve výstavbě, inženýrskou geodézii. Dále nabízíme mapový informační systém Misys.

4ELGIS s.r.o.

Dlouhá 2836/88, Jablonec nad Nisou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na geodetické a kartografické práce, zápisy staveb do katastru nemovitostí, pasporty a další služby v oboru geodézie.

5Geodetická kancelář - Kafka a syn

Na Kocourkách 1075…, Praha 6 Střešovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Geodetické práce všeho druhu. Základní mapy závodů, produkty pro projekty, informační systémy, zaměření všeho druhu, zaměření skutečného provedení stavby, zaměření budov, vytyčování staveb a hranic pozemků, geometrické plány, ověřování geodetických prací. Ověřování průběhu vlastnických hranic při…

6Střední průmyslová škola zeměměřická - SPŠ zeměměřická Praha 9

Pod Táborem 300/7, Praha 9 - Hrdlořezy
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

SPŠ zeměměřická je v současné době jedinou samostatnou školou v ČR, která připravuje budoucí měřiče a odborníky v oblasti geodezie, kartografie, fotogrammetrie, GIS a katastru nemovitostí. Veřejná střední průmyslová škola zajišťuje výuku čtyřletých oborů s maturitou a zkrácené dalkové studium…


Firmy v dalších lokalitách


Digitální katastrální mapa v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky digitálnímu formátu je mapa snadno dostupná a aktualizovatelná. Využití digitální katastrální mapy je nezbytné při řešení různých situací, jako například při prodeji nebo dědění nemovitosti. V oblasti Střední a Severní Čechy je digitální katastrální mapa nezbytným nástrojem pro každého, kdo se zabývá nemovitostmi.