Dioptrické brýle pro děti – Střední a Severní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1OPTIK SKRBKOVÁ1 pobočka

U Kostela 4051/5, Jablonec nad Nisou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme bezbarierová oční optika s kompletními službami. Nabízíme měření zraku, opravy brýlí, brýle a brýlové komponenty, kontaktní čočky a také výživové doplňky.

2LÉKÁRNA ODOLENA VODA s.r.o.

Zabýváme se prodejem humánních a veterinárních léčiv též parafarmak, homeopatik také léčivých čajových směsí i výživ pro sportovce. Nabízíme dioptrické i sluneční brýle a zdravotní obuv či kosmetiku pro dospělé i děti. Nabízíme akce a produkty z "Moje lékárna".

3EMI Optika s.r.o.

Poskytneme Vám kompletní servis od přeměření zraku, po zhotovení brýlí. Nabízíme brýle pro děti i dospělé, levné i exkluzivní desingové kousky. Sluneční brýle, lupy, pouzdra, kontaktní čočky, čistící prostředky.

4Gottsteinová Jitka- OPTIKA

Specializujeme se na provoz optiky. U nás si vyberte si z široké nabídky brýlí, kontaktních čoček, dále také pouzder na brýle vč. dalších doplňků.

5Jaroslava Fridrichová - oční optika

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Hvězdova 1282/31, Praha 4 - Nusle
Dnes už má zavřeno

Široký výběr brýlových obrub a slunečních brýlí světových výrobců. Ošetřujeme dospělé, bez omezení věku, novorozence a malé děti, děti, rodiny, starší osoby (senioři), mládež a válečné veterány.

6Oční optika Venuše - Venuše Dubová

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mariánská 600/30, Česká Lípa
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme oční optiku s nabídkou dioptrických, dětských i slunečních brýlí, obrub a dalších doplňků. Provádíme měření zraku. Dále prodáváme kontaktní čočky.

7Glance Optik1 pobočka

Hrnčířská 737, Česká Lípa
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Glance Optik nabízí široký výběr dioptrických, slunečních a dětských brýlí a kontaktních čoček. Nabízíme brýlové obruby, multifokální skla, lupy, dalekohledy a další doplňky. Možností je také změření zraku.

8PŠENIČKOVÁ SIMONA-OČNÍ OPTIKA

Masarykova 1474/86, Ústí nad Labem
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma prodává brýle pro dospělé i děti, brýlové obruby, doplňky (pouzdra, šňůrky, utěrky z mikrovlákna, čistící prostředky).

9Oculeus s.r.o.

Komplexní služby oční optiky, oční ordinace pro pacienty od dětí po seniory. Měření zraku, aplikace kontaktních čoček, dioptrické brýle, sluneční brýle pro všechny, brýle na předpis, opravy brýlí.


Firmy v dalších lokalitách


Dioptrické brýle pro děti v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Www.idatabaze.cz v oboru Dioptrické brýle pro děti najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.