Distribuce zdravé výživy – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 21 nalezených Filtry

1BENKOR s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(20)
Mělnická Vrutice 72, Velký Borek Bezdlužná

Výroba, prodej koření, bylinek, kořenicích směsí, výrobky zdravé výživy, dietetické výrobky, nakládací přípravky DEKO, NOVA, Dia NOVA, Želírka. Nabídka vlastní distribuce. Nabídka speciálních bylin, sušené zeleniny, koření, směsi, marinády, BIO výrobky, certifikované bezlepkové potraviny. Možnosti…

2PROSPECT COMPANY, s.r.o.

Jsme rychle rostoucí obchodní společnost, která své aktivity rozvíjí od roku 2011. Jedním z hlavních impulzů pro vstup na trh byla zvyšující se poptávka po českých a hlavně kvalitních potravinách. Mezi naše obory patří listing do obchodních řetězců, zprostředkovatelská činnost a konzultační činnost.

3Lilko Michal

Dietní krabičky. Sestavení individuálního jídelníčku. Distribuce.

4Miroslav Štochl - FINCLUB PLUS

Zabývám se prodejem vitamínů, finských přírodních doplňků stravy, poradenstvím v oblasti zdravého životního stylu a homeopatií a poskytujeme masáže všech druhů.

5REVI plus s.r.o.- MAXXWIN

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Želetická 706/9, Litoměřice Bezdlužná

Naše společnost se zabývá celou řadou podnikatelských aktivit jako je výroba sportovní výživy, její prodej, distribuce a také poradenství.

6FIDES PARTNER a.s. - prodej a distribuce potravin Praha1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Českomoravská 1181, Praha 9 Bezdlužná

Zabýváme se prodejem a distribucí potravin na slovenském, českém, rumunském, polském a maďarském trhu. Nakupujeme a prodáváme krystalový cukr, slunečnicová semena, slunečnicový a řepkový olej a vyrábíme rostlinné pelety ze slunečnice. Poskytujeme skladovací prostory pro potraviny a veškeré druhy…

7BIOBEAUTY-BIOKOSMETIKA

Slezská 126/6, Praha 2 - Vinohrady
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Velkoobchod, distribuce a e-shop biokosmetiky, zelených potravin, potravinových doplňků. Co vás čeká? Příjemné a klidné prostředí, školený personál a široká nabídka skvělých produktů.

8INDIANA s.r.o.

Na Lysině 25, Praha 4- Podolí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme distribuci sušeného masa Jerky.

10EXTRUDO Bečice s.r.o. (ID)3 pobočky

Výroba a distribuce extrudovaných, bezlepkových, dietních a biopotravin. Nabídka bisquitů, kaší, instantních polévek, instantních mouk,strouhanek.


Firmy v dalších lokalitách


Distribuce zdravé výživy v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Distribuce zdravé výživy najdete 21 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 19 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Střední a Severní Čechy.