Dodávky spojovacího materiálu – Střední a Severní Čechy

Dodávky spojovacího materiálu jsou v oblasti Střední a Severní Čechy nezbytné pro každého, kdo se zabývá výrobou nebo opravou strojů a zařízení. Bez kvalitních spojovacích prvků není možné zajistit pevnost a stabilitu konstrukce.

1–10 firem z 46 nalezených Filtry

1Ložiska Mělník s.r.o.5 poboček

4.1
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Průhoně 3412, Mělník Bezdlužná Ověřená

Jsme vaším dodavatelem ložisek (upínací ložiska, kloubová ložiska), hřídelových těsnicích kroužků, klínových řemenů, spojovacího materiálu, pojistných kroužků, válečkových řetězů a příslušenství ložisek. Nabízíme výrobky značek SKF, ZKL, NSK, NKE, FKL, RUBENA, DIMER, MEGADYNE, LOCTITE a mnoha…

2FORMICA CZ, s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Obchodní 126, Čestlice Ověřená

Zajišťujeme dodávky a servis strojů pro tiskárny a knihárny. Prodáváme jak nové knihařské stroje, tak i použité knihařské stroje od předních světových výrobců. Nabízíme širokou škálu spotřebního materiálu.

3STŘECHY - Noll Tomáš

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Václavské náměstí 1, Nová Ves I Bezdlužná

Zabýváme se kompletní dodávkou pokrytí střech a střešního příslušenství. Ekologická likvidace eternitu zdarma. Střešní krytiny - Betonpres, Bramac, KM Beta, Tondach, lehké střešní krytiny Satjam, šindele IKO, střešní okna Fakro. Klempířské, pokrývačské práce. Zpracování cenové kalkulace zdarma.

4METALCOM Kutná Hora a.s.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Úmonín 1, Úmonín Bezdlužná

Dodáváme spojovací, upevňovací materiály pro stavebnictví, strojírenství, automobilový průmysl, elektrotechniku. Vruty, kolíky, plastový program, podložky, matice, kotevní technika.

5ProTech SpT s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Brigádnická 1646/34, Nymburk Bezdlužná

Dodavatel technologií pro zpracování plechu. CADCAM software JETCAM, odjehlovací stroje, nástroje pro vysekávací stroje a spojovací prvky a materiál. Poskytnutí komplexního poradenství a servisu.

6REDN trade s.r.o.1 pobočka

Vyrábíme, prodáváme a dodáváme dřevěná terasová prkna a fasádní dřevo - sibiřský modřín, termojasan, smrk, borovice, podlahy atd., dále spojovací materiál, lazury, barvy, laky, omítky. Stavba, dodávka, návrh teras. Vyrábíme a dodáváme náhradní díly pro tramvaje.

7Sp - Tech, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Za Žoskou 2506, Nymburk Bezdlužná

Nabízíme komplexní služby a dodávky technologie pro zpracování výrobků z plechu děrováním, laserovým řezáním, ohýbáním a svařováním s vazbou na vývoj a výrobu automatizace a robotizovaných pracovišť. Spojovací materiál a stroje na zalisování Haeger.

8Janich - Plotové centrum

Velkoobchod a maloobchod se sortimentem pletiv, lan, hřebíků řetězů atd. rovněž nabízíme plastový sortiment - plotovky, palubky, kulatiny, zatravňovací dlaždice apod. Dodáváme také brány a branky.

9ABRASIV, akciová společnost3 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(7)
Pod Borkem 312, Mladá Boleslav Bezdlužná

Dodávky veškerých brousicích nástrojů a materiálů, trhacích nýtů a nýtovacího nářadí, tvrdokovových fréz, vrtáků (do kovu, betonu a dřeva), pásových brusek, tryskacích zařízení a materiálů, bambusových podlah.

10Krejčík Petr - prodej ložisek

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Bílkova 102, Poděbrady
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme ložiska, řemeny, řetězy, nářadí a spojovací materiály.


Firmy v dalších lokalitách


Dodávky spojovacího materiálu v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Proto je důležité mít spolehlivého dodavatele, který vám zajistí včasné dodání potřebného materiálu.

V oblasti Střední a Severní Čechy najdete několik společností, které se specializují na dodávky spojovacího materiálu. Tyto firmy nabízejí široký sortiment výrobků, které splňují nejvyšší standardy kvality. Mezi nejčastěji používané spojovací prvky patří šrouby, matice, hmoždinky, vruty a podložky.

Díky spolehlivým dodávkám spojovacího materiálu v oblasti Střední a Severní Čechy můžete být jistí, že vaše výrobky budou pevné a spolehlivé. Navíc vám kvalitní spojovací prvky umožní snadnou a rychlou montáž, což vám ušetří čas a peníze.

Pokud hledáte spolehlivého dodavatele spojovacího materiálu v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat jednu z místních firem. Ty vám rády poradí s výběrem nejvhodnějších výrobků a zajistí vám rychlé a spolehlivé dodání.