Dokončovací zemní práce – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 93 nalezených Filtry

1Krutský Tomáš1 pobočka

Provádíme především zemní, přípravné a výkopové práce pro stavby v oblasti Prahy-východ a Kolín. Zajišťujeme zemni práce pro: demolice staveb, odbahnění rybníků a inženýrské sítě. Naše firma poskytuje také služby pro stavebnictví v oblasti vnitrostátní nákladní autodopravy. Zajišťujeme především…

2Durek Miroslav - výkopy Durek.cz1 pobočka

Firma je na českém trhu zemních a stavebních prací více než 20 let. V průběhu let se působnost rozšiřovala podle potřeb stavebníků. Nyní firma působí v oboru výkopových prací, dokončovacích stavebních prací, dodávek materiálů, i odvozu odpadů.

3Červenka Karel- Kontejnery-beroun.cz

4.3
★★★★★
★★★★★
(10)
Tovární 39, Králův Dvůr Bezdlužná

Naše firma nabízí nákladní kontejnerovou dopravu, odvoz suti a odpadů, vyklízecí, bourací a zemní práce a likvidaci černých skládek. Dále patří mezi naše činnosti prodej stavebního materiálu a služby v oblasti údržby veřejných prostranství a zeleně.

4AVE ELEKTRO - Jelínek s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Na Radosti 322/17, Praha 5 -Zličín Bezdlužná

Naše firma zabezpečuje silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace. Nabízí projektovou činnost, instalace elektrického vytápění, revizní činnost a rekonstrukce kabelových sítí. Provozuje zemní, přípravné a dokončovací práce. Silnoproudé instalace provádí v bytech, domech a činžovních domech.

5KOVO-Mat.Recycling s.r.o.3 pobočky

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Nádražní 276, Zákupy
Otevřeno od 8:00

Výkup a prodej kovového šrotu - legované oceli, barevných kovů, slitin. Výkup papíru a PVC. Rozvoz sypkých materiálů - písek, štěrk, uhlí. Přistavění kontejnerů na kovový odpad. Nákup a prodej uhlí.

6Bartoň Petr, výškové práce

Poskytujeme služby stavební, stavby roubenek, rekonstrukce, výškové práce a zahradní úpravy.Ostatní kompletační a dokončovací práce. Mimo jiné naše firma nabízí služby malířství a natěračství. Svou pomoc zde najdou i z oboru zemědělství, zahradnictví, rybníkářstí a lesnictví.

7Macháček Jiří - stavební a zemní práce

Tobolka 5, Liteň
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Naše firma poskytuje kompletní stavební činnost. Zajistíme dokončovací práce a rekonstrukce, zemní a výkopové práce včetně odvozu a uložení na skládku. Provádíme demolice objektů včetně drcení a třídění sutí, strojně hloubené studny.

8MS Servis - Martin Sklenář

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Palackého 143, Český Brod Bezdlužná

Zabýváme se zemními, výkopovými a dokončovacími pracemi. Autodopravu nabízíme firmám, obcím i soukromým osobám.

9Mládek Daniel- DM bagry

Plavy 152, Plavy Bezdlužná

Provádíme především zemní a výkopové práce bagrem 5t a 8t, dopravu stavebního materiálu, odvoz suti a pod. Dále se specializujeme na přípravné a dokončovací stavební práce, stavbu základů pro pozemní stavby, terénní úpravy, liniové stavby, realizace zpevněných ploch, gabionové stěny a mnoho dalšího.

104arctic group, s.r.o.

4arctic group, s.r.o., se sídlem Práčská 1881/14, 106 00, Praha-Záběhlice, v okrese Praha 10 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 217416, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2013. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. …


Firmy v dalších lokalitách


Dokončovací zemní práce v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Dokončovací zemní práce najdete 93 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 84 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 28 firem v regionu Střední a Severní Čechy.