Dokumentace současného stavu objektů – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho objektů, které vyžadují pečlivou dokumentaci. Současný stav dokumentace však není ideální a mnoho objektů je nedostatečně zdokumentováno.

1–10 firem z 134 nalezených Filtry

1PMZ PROJEKT, spol. s r.o.

Zabýváme se projektováním. Naší specializací jsou projekty pro potravinářský průmysl – projekty pro mrazírny a chladírny, projekty masných provozů, projekty řeznických technologií. Dále projekty skladovacích objektů a logistických center, projekty v oboru pozemního stavitelství, inženýrská…

2HMS, spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Masarykova 234/30, Hořovice Bezdlužná Ověřená

Jsme menší stavební firma s 31letou zkušeností. Provádíme kompletní dodávky staveb, rekonstrukce domů a bytů, zateplení fasád, střechy na klíč a řadu dalších činností. Specializujeme se na stavby rodinných domů.

3D - BAU s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Chuchelská 170, Semily Ověřená

Provádíme pozemní stavby: stavby budov na klíč, rekonstrukce budov, zateplování fasád a také průkazy energetické náročnosti budov. Dále zajistíme také projektovou dokumentaci.

4OMEPS PRAHA, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Amforová 1935/27, Praha 5-Stodůlky Bezdlužná

Naše firma se dlouhodobě zabývá problematikou požární bezpečnosti staveb, zároveň provádíme kontrolu funkčnosti požárního odvětrání a přetlakových klapek, dodávku a montáž požárně dělících konstrukcí, protipožárních ucpávek a dodávku a provedení protipožárních nátěrů a obkladů konstrukcí. Dále…

5KONVA - ENGINEERING s.r.o.

Provádíme rekonstrukce, dodávky a montáže lehké prefabrikace, akustických a tepelných izolací.

6Strnad Lukáš - elektroinstalace1 pobočka

Elektroinstalace, revize. Zabezpečovací techniky, monitorovací zařízení, tepelná čerpadla.

7GEOINDUSTRIE s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(11)
Prokopa Holého 586, Velký Osek

Provádíme speciální zakládání staveb či stávajících objektů včetně zpracování projektové dokumentace.

8BELZA-GEO s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
Bezručova 540, Úvaly
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše geodetická kancelář se zabývá kompletními pracemi v oboru geodézie a katastru nemovitostí. Jako geodeti působíme ve středočeském kraji, zejména v okresech Kolín, Nymburk, Kutná Hora, Praha - východ a Mělník.

9FORTEL,spol.s r.o. - Stavební firma a prodej stavebního materiálu

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Za cihelnou 1, Statenice-Černý Vůl Bezdlužná

Firma Fortel je menší stavební firma a prodej stavebního materiálu. Realizujeme rekonstrukce a novostavby rodinných domů i bytů. Stavby řídíme osobně, což poskytuje maximální záruku pro zdárný průběh a dokončení staveb. Zrealizuje jakoukoliv stavbu podle projektové dokumentace investora popř.…

10MTStav Příbram, s.r.o.1 pobočka

2.1
★★★★★
★★★★★
(13)
K Podlesí 649, Příbram

Nabídka stavební činnosti. Stavíme řadové domy, rodinné domy, zateplujeme budovy, modernizujeme budovy, opravujeme bytové domy.


Firmy v dalších lokalitách


Dokumentace současného stavu objektů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

To může vést k problémům při údržbě a opravách. Proto je důležité zajistit kvalitní dokumentaci všech objektů v oblasti Střední a Severní Čechy. Profesionální copywriter může pomoci s tvorbou SEO popisu, který přiláká pozornost potenciálních zákazníků a zvýší povědomí o důležitosti dokumentace.