Domovní regulátory – Střední a Severní Čechy

Domovní regulátory jsou nezbytnou součástí moderního bydlení v oblasti Střední a Severní Čechy. Tyto zařízení umožňují regulaci teploty v domě a zajišťují tak pohodlné a úsporné vytápění.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1JET SERVICE, s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Maiselova 57/9, Praha 1 Bezdlužná

Specializuje se na měření a regulaci plynných médií v oblasti plynárenství, chemického, automobilového, sklářského a hutního průmyslu, apod.

2Vodoměry Praha, s.r.o. - Prodej on-line, e-shop

Prodáváme bytové, domovní a průmyslové vodoměry, měřiče tepla, dávkovací zařízení, šroubení k vodoměrům, pomocný a instalatérský materiál společnosti Slovarm. Také magneticko-indukční průtokoměry a zařízení na přenosy stavu vodoměrů. Provádíme i opravy a repase všech typů vodoměrů.

3Sensus Česká republika spol. s r.o.

Prodej a servis zařízení měřící vodu a teplo. Dále nabízíme snímače teploty, měření vodivosti, regulátory, tlakoměry, servomotory a čidla včetně montáže.


Firmy v dalších lokalitách


Domovní regulátory v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky pokročilé technologii jsou dnes k dispozici regulátory s mnoha funkcemi, jako je například možnost ovládání z mobilního telefonu. Výběr správného regulátoru je klíčový pro efektivní vytápění a úsporu energií. Proto je důležité vybírat z kvalitních a spolehlivých produktů od renomovaných výrobců.