Domovní správa – Střední a Severní Čechy

Domovní správa je v oblasti Střední a Severní Čechy stále více vyhledávanou službou. Tato služba zahrnuje správu bytových a nebytových prostor, včetně údržby a oprav.

1–10 firem z 32 nalezených Filtry

1Domov - realitní kancelář v.o.s.

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Husovo nám. 37/24, Beroun Bezdlužná

Zajišťujeme realitní služby.

2R3 group, s.r.o. - Facility management2 pobočky

1.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Paříkova 910, Praha 9 Bezdlužná

Poskytujeme správu nemovitostí. Nabízíme správu bytových domů, administrativu, účetnictví, údržbu, úklid a další. Správa nemovitostí a facility management včetně starosti o účetnictví, administrativu objektu a provozní záležitosti a obstarání veškerých souvisejících služeb, které nemovitost nebo…

3Limit Liberec, s.r.o.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Pavlovická 366/7, Liberec I-Staré… Bezdlužná

Zajišťujeme správu majetku a nemovitostí. Nabízíme také vedení účetnictví, poradenství a vyúčtování služeb.

4Maryško Petr, Ing. - LADA MARTIMEX

3.6
★★★★★
★★★★★
(33)
Mlýnská 216/8, Liberec IV-Perštýn
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme komplexní služby v oblasti správy nemovitostí pro společenství vlastníků, bytová družstva a vlastníky domů, zpracování daňových přiznání, ale také účetnictví bytových družstev, společenství a vlastníků domů.

5Obecní úřad Spořice1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(3)
Lipová 201, Spořice
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Obecní úřad podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec.

6SPRÁVNÍ BYTOVÉ DRUŽSTVO NOVÝ DOMOV

3.8
★★★★★
★★★★★
(24)
Maroldova 1449/8, Praha 4 - Nusle
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Zajišťujeme správu domů, bytů a nebytových prostor včetně kompletního servisu služeb i pro další subjekty, dodávku tepla, teplé či studené užitkové vody a elektrické energie do společných částí domu i provozuschopnost výtahů. Provádíme technické předávání a přejímání bytů a nebytových prostorů. . .

7DOMOV - správa objektů s.r.o.

Zajišťujeme správu nemovitostí v oblastech provozně-správní, ekonomicko-organizační, účetní, daňové, údržby a právního vymáhání. Věnujeme se evidenci, pasportizaci, vodoměrům, dlužníkům, účetnictví, daňovým přiznáním, revizím, opravám, havarijní službě, vyhotovení podkladů a právnímu zastoupení.

8M - BETA s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Masarykova 110/188, Ústí nad Labem Bezdlužná

Firma M-Beta s.r.o. vznikla v roce 1992. Náš hlavní nosný pilíř je poskytování komplexních služeb pro bytový a domovní fond ve správě družstev, společenství vlastníků či obcí. V současné době je Vám 10 našich zaměstnanců připraveno poskytnout profesionální služby a pomoc při správě Vašich objektů.

9Stavební bytové družstvo Kralupy nad Vltavou

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Štefánikova 720, Kralupy nad Vltavou
Otevřeno od 7:00

Stavební bytové družstvo Kralupy nad Vltavou spravuje 905 družstevních bytových jednotek, rozdělených do 51 samospráv, 523 bytových jednotek v osobním vlastnictví a 4 společenství vlastníků bytových jednotek. Počet členů bytového družstva je 1384.

10Ing. Monika Maděrová realitní makléřka RE/MAX Zlatý domov

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
náměstí Svobody 161, Žatec
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Ing. Monika Maděrová realitní makléřka RE/MAX Zlatý domov, se sídlem náměstí Svobody 161, 438 01, Žatec, v okrese Louny a v kraji Ústecký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2014. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…


Firmy v dalších lokalitách


Domovní správa v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Kvalitní domovní správa je klíčová pro plynulý chod budov a spokojenost nájemníků. V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho společností, které nabízejí tuto službu, ale je důležité vybrat si tu správnou. Správa by měla být profesionální, spolehlivá a flexibilní, aby dokázala vyhovět potřebám každého klienta. Pokud hledáte kvalitní domovní správu v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky s dlouholetou praxí a zkušenostmi v této oblasti.