Domovní správa – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 32 nalezených Filtry

2R3 group, s.r.o. - Facility management2 pobočky

Poskytujeme správu nemovitostí. Nabízíme správu bytových domů, administrativu, účetnictví, údržbu, úklid a další. Správa nemovitostí a facility management včetně starosti o účetnictví, administrativu objektu a provozní záležitosti a obstarání veškerých souvisejících služeb, které nemovitost nebo…

3Limit Liberec, s.r.o.1 pobočka

Zajišťujeme správu majetku a nemovitostí. Nabízíme také vedení účetnictví, poradenství a vyúčtování služeb.

4Maryško Petr, Ing. - LADA MARTIMEX

Mlýnská 216/8, Liberec IV-Perštýn
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme komplexní služby v oblasti správy nemovitostí pro společenství vlastníků, bytová družstva a vlastníky domů, zpracování daňových přiznání, ale také účetnictví bytových družstev, společenství a vlastníků domů.

5Obecní úřad Spořice1 pobočka

Lipová 201, Spořice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obecní úřad podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec.

6SPRÁVNÍ BYTOVÉ DRUŽSTVO NOVÝ DOMOV

Maroldova 1449/8, Praha 4 - Nusle
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajišťujeme správu domů, bytů a nebytových prostor včetně kompletního servisu služeb i pro další subjekty, dodávku tepla, teplé či studené užitkové vody a elektrické energie do společných částí domu i provozuschopnost výtahů. Provádíme technické předávání a přejímání bytů a nebytových prostorů. . .

7DOMOV - správa objektů s.r.o.

Zajišťujeme správu nemovitostí v oblastech provozně-správní, ekonomicko-organizační, účetní, daňové, údržby a právního vymáhání. Věnujeme se evidenci, pasportizaci, vodoměrům, dlužníkům, účetnictví, daňovým přiznáním, revizím, opravám, havarijní službě, vyhotovení podkladů a právnímu zastoupení.

8M - BETA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Masarykova 110/188, Ústí nad Labem Bezdlužná

Firma M-Beta s.r.o. vznikla v roce 1992. Náš hlavní nosný pilíř je poskytování komplexních služeb pro bytový a domovní fond ve správě družstev, společenství vlastníků či obcí. V současné době je Vám 10 našich zaměstnanců připraveno poskytnout profesionální služby a pomoc při správě Vašich objektů.

9Stavební bytové družstvo Kralupy nad Vltavou

Stavební bytové družstvo Kralupy nad Vltavou spravuje 905 družstevních bytových jednotek, rozdělených do 51 samospráv, 523 bytových jednotek v osobním vlastnictví a 4 společenství vlastníků bytových jednotek. Počet členů bytového družstva je 1384.

10Ing. Monika Maděrová realitní makléřka RE/MAX Zlatý domov

náměstí Svobody 161, Žatec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ing. Monika Maděrová realitní makléřka RE/MAX Zlatý domov, se sídlem náměstí Svobody 161, 438 01, Žatec, v okrese Louny a v kraji Ústecký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2014. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…


Firmy v dalších lokalitách


Domovní správa v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Domovní správa najdete 32 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 29 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 10 firem v regionu Střední a Severní Čechy.