Domovy důchodců – Střední a Severní Čechy

Domovy důchodců jsou zařízení, která poskytují ubytování a péči seniorům, kteří již nejsou schopni pečovat o sebe sami. Tyto domovy jsou vybaveny moderními zařízeními a technologiemi, aby mohly poskytnout nejlepší péči svým obyvatelům.

1–10 firem z 238 nalezených Filtry

1CENTRUM SOCIÁLNÍCH A ZDRAVOTNÍCH SLUŽEB MĚSTA PŘÍBRAM

4.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Brodská 100, Příbram VIII Ověřená

Centrum sociálních a zdravotních služeb města Příbram je příspěvkovou organizací zřízenou městem Příbram. Poskytuje pečovatelskou službu, domov pro seniory, azylový dům, sociální poradnu a řadu dalších služeb.

2Prádelna Kyselý, a.s.

3.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Vlasákova 333, Vlašim
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Nechte si vyprat prádlo od nejmodernější prádelny v České republice. V Prádelna Kyselý, a.s. vám nabízíme široké spektrum prádelenských služeb. Poskytujeme i čipování prádla, pronájem prádla a pronájem pracovních oděvů. Mezi naše další služby patří prodej ochranných pomůcek HighSafe+.

3Domov seniorů Mšeno

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Boleslavská 451, Mšeno Bezdlužná Ověřená

V Domově seniorů Mšeno poskytujeme komplexní pobytové sociální služby převážně seniorům, kteří mají sníženou soběstačnost. Kromě domova pro seniory provozujeme pečovatelskou službu, denní stacionář a sociálně aktivizační služby pro seniory a osoby se zdravotním postižením.

4Horizont - centrum služeb pro seniory, středisko Diakonie a misie Církve…3 pobočky

V našem centru služeb pro seniory poskytujeme sociální péči, služby a pomoc seniorům, kteří potřebují pomoc v různých oblastech života, ale jejichž stav nevyžaduje nepřetržitou zdravotnickou péči. Nabízíme tyto sociální služby: pečovatelská služba, denní stacionář a penzion pro seniory.

5Dům seniorů Mladá Boleslav, poskytovatel sociálních služeb

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Olbrachtova 1390/11, Mladá Boleslav II Bezdlužná Ověřená

Provozujeme dům seniorů, ve kterém nabízíme veškeré pečovatelské služby pro seniory – ubytování, stravování, pomoc při zvládání běžných úkonů, pomoc při osobní hygieně, aktivizace atd. Disponujeme oddělením se zvláštním režimem. Náš domov pro seniory se nachází v klidné části Mladé…

6Město Mšeno

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
náměstí Míru 1, Mšeno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Městský úřad podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem města, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje město. Kontakty a úřední hodiny najdete na stránkách městského úřadu.

7Domov seniorů Vidim, poskytovatel sociálních služeb

Vidim 1, Liběchov
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Domov seniorů poskytuje kvaůitní služby seniorům, kteří se ocitli v nepříznivé životní situaci, kterou nejsou schopni překonat pomocí jiné služby ani pomocí rodiny. Snažíme se zabezpečit prožití důstojného stáří seniorům se sníženou soběstačností a poskytnout podporu a pomoc.

8Diakonie Beránek z.s.

4.7
★★★★★
★★★★★
(6)
1.máje 868/11, Liberec 3
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme pečovatelskou službu. Naším cílem je pomoci lidem v nouzi. Provozujeme terénní pečovatelskou službu. Hledáme sponzory/donátory.

9Město Velké Hamry1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Velké Hamry 362, Velké Hamry
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Velké Hamry jsou malé město nacházející se na severu Čech na jihovýchodním okraji Jizerských hor po obou stranách údolí řeky Kamenice, která jím protéká.

10HEZKÉ DOMY s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Osvoboditelů 1228/30, Lovosice Bezdlužná

Naše společnost je provozovatelem pobytového zařízení, poskytující odlehčovací služby osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení, a o které je jinak pečováno v jejich přirozeném sociálním prostředí. Hlavním cílem a posláním…


Firmy v dalších lokalitách


Domovy důchodců v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V domovech důchodců se obyčejně nachází několik pokojů, které jsou vybaveny postelemi, nočními stolky, skříněmi a dalšími potřebnými věcmi. Kromě toho jsou zde také společenské místnosti, jídelny, kuchyně a další prostory, které slouží k relaxaci a zábavě seniorů.

V domovech důchodců se také nachází zdravotnické zařízení, jako jsou například lékařské ordinace, fyzioterapeutické místnosti a další. Tyto zařízení jsou zde proto, aby mohli obyvatelé domova důchodců získat potřebnou lékařskou péči a rehabilitaci.

v oblasti Střední a Severní Čechy se nachází několik domovů důchodců, které jsou vybaveny moderními zařízeními a poskytují nejlepší péči svým obyvatelům. Mezi nejvýznamnější domovy důchodců v oblasti Střední a Severní Čechy patří:

1. Domov důchodců Střední a Severní Čechy - Tento domov důchodců se nachází v centru obce a poskytuje ubytování a péči seniorům od 65 let. Domov důchodců Střední a Severní Čechy je vybaven moderními zařízeními a poskytuje nejlepší péči svým obyvatelům.

2. Domov důchodců U Zlatého kohouta - Tento domov důchodců se nachází v klidné části obce a poskytuje ubytování a péči seniorům od 65 let. Domov důchodců U Zlatého kohouta je vybaven moderními zařízeními a poskytuje nejlepší péči svým obyvatelům.

3. Domov důchodců Na Vyhlídce - Tento domov důchodců se nachází na okraji obce a poskytuje ubytování a péči seniorům od 65 let. Domov důchodců Na Vyhlídce je vybaven moderními zařízeními a poskytuje nejlepší péči svým obyvatelům.

Domovy důchodců jsou důležitým prvkem v péči o seniory, kteří již nejsou schopni pečovat o sebe sami. Tyto zařízení poskytují nejen ubytování, ale také péči a zdravotnické služby, které jsou pro seniory velmi důležité.