Dopadové plochy – Střední a Severní Čechy

Dopadové plochy jsou v oblasti Střední a Severní Čechy stále častěji využívány pro různé účely. Tyto plochy slouží jako místo pro přistání vrtulníků, parkování letadel nebo jako místo pro sportovní aktivity.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1TUBEKO SPORT, spol. s r.o.

TUBEKO SPORT Společnost působí v oblasti sportovních staveb. Výrobním programem je dodávka umělých sportovních povrchů.Společnost má zavedený systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001, ČSN EK ISO 14000, OHSAS 18000. Společnost je certifikovaným dodavatelem systémů umělých sportovních povrchů…

2TR Antoš s.r.o. - dětská hřiště

Stavíme dětská hřiště po celé České Republice. Hřiště pro mateřské školy, města, zoologické zahrady, parky a další. Vyrábíme také velmi odolné a kvalitní prvky dětských hřišť jako skluzavky, kolotoče, prolézačky a další.

3Tomovy parky Group s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(11)
Radvánovice 123, Turnov
Dnes už má zavřeno

Naše společnost nabízí komplexní služby týkající se dětských hřišť, přírodních a multifunkčních sportovišť a parků. Vyrábíme a instalujeme originální dětská hřiště, herní prvky, parky pro seniory a mobiliář z akátového dřeva. Nabízíme herní prvky a mobiliář z nerezové oceli, povrchy z recyklované…

4SCHOOL SPORT

4.8
★★★★★
★★★★★
(12)
Jaselská 244/18, Praha 6 Bubeneč
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Internetový a kamenný obchod s kompletním sportovním a tělocvičným vybavením pro školy a školská zařízení, vybavení pro baseball, softball, florbal, fotbal, volejbal, basketbal a další sporty. Široká nabídka tělocvičného nářadí, žíněnek, dopadových ploch, trampolín, švédských laviček a beden.

5Beneš Josef - prodej potřeb pro sportovce

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Bohosudovská 60, Teplice, Sobědruhy Bezdlužná

Specializujeme se na internetový prodej skákacích bot a chůd, náhradních dílů, příslušenství, chráničů, oblečení a vybavení na trénink. Dále u nás naleznete trampolíny, žebřiny, balanční pomůcky, měřiče, dopadové plochy a atletické doplňky.


Firmy v dalších lokalitách


Dopadové plochy v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Využití dopadových ploch je velmi důležité pro záchranářské složky, které potřebují rychlý přístup k místům nehod. V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází několik dopadových ploch, které jsou využívány jak pro civilní, tak i pro vojenské účely. Tyto plochy jsou pečlivě navrženy a vybaveny tak, aby splňovaly všechny bezpečnostní normy. Pokud hledáte vhodné místo pro přistání vrtulníku nebo parkování letadla v oblasti Střední a Severní Čechy, dopadové plochy jsou tou správnou volbou.