Dopravní linky – Střední a Severní Čechy

Dopravní linky jsou v oblasti Střední a Severní Čechy nezbytností pro pohodlnou a rychlou dopravu. Tyto linky spojují města a obce v okolí a umožňují lidem snadný přístup k pracovním místům, školám a dalším důležitým místům.

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1KOVO UHER s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Macharova 985, Kolín V
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba jednoúčelových strojů různého zaměření. Paleta našich produktů sahá od zakázkových prací na jednoduchých dílcích, až po automatické výrobní linky, velkoobjemové chladící-vyzrávací boxy, užívané firmami v potravinářství, průmyslové výrobě aj.

2NÁBYTEK CENTRUM s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(15)
Dobšice 133, Dobšice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízí rozsáhlý sortiment nábytku od ložnic, postelí, obývacích a dětských pokojů, sedacích souprav po kuchyně, kuchyňské spotřebiče, najdete však u nás i velký výběr podlahových krytin a ostatních bytových doplňků. Nabídka od tradičních tuzemských i zahraničních výrobců. Interiér pomůžeme vybavit…

3NÁBYTEK KNY s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(201)
Na Spojce 344, Vestec Bezdlužná

Prodejna levného nábytku z EU, první i druhé jakosti. Specializujeme se na kuchyně. Poskytujeme dopravu, montáž, stěhování, výřezy dřezů, výrobu nábytku na míru z lamina či masivu a zdarma kalkulace kuchyní.

4Stodůlka Jiří, Ing. - PRESTO

Provádíme konstrukci a vyrábíme stroje i nestandardní zařízení převážně pro dopravu sypkých i kusovitých hmot, projektujeme technologické výrobní linky, provádíme poradenství v oblasti pevnostních i výkonových výpočtů.

5ASTRO Vlašim spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Divišovská 328/14, Vlašim Bezdlužná

Balicí stroje, linky, dávkovače, dopravníky. Výroba a servis. Potravinářské linky.

6UNIKO, spol. s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jungmannova 1782, Vlašim
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba, prodej a servis balicích strojů na vážení a balení zboží. Výroba výrobků z plechu a nerezu na zakázku. Nabízíme zpracování plechů do 4 mm.

7Triapex s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jungmannova 1869, Vlašim
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vyrábíme balící stroje a dávkovače na sypké, kapalné i kusové materiály.

8KONSTRUKTA, spol. s r.o.

Náplň činnosti firmy Konstrukta s.r.o. je vývoj, dodávka a instalace zařízení, strojů a linek.

9KOUPELNYMBURK.CZ

4.5
★★★★★
★★★★★
(11)
Šeříková 2206, Nymburk Bezdlužná

Nabízíme kompletní služby v oblasti návrhů, výstavby a rekonstrukcí koupelen, kuchyní a podlahových krytin. Provádíme práce v oborech voda - plyn - topení, elektrikářské práce, obkladačské a zednické práce, montáže koupelnového vybavení, kuchyňských linek a podlah, dopravu, bourání s odvozem a…

10ELPA KUPEČEK, spol. s r.o.1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(6)
Dolní Nábřeží 3139, Varnsdorf Bezdlužná

Nabízíme sortiment produktů a služeb, zakázkové projekce a výroby v oblastech strojní, elektro a softwaru. Vyrábíme modulární robotizovaná pracovišťě, inspekční kamerové systémy, jednoúčelové stroje pro strojní obrábění. Jsme držitelem certifikátu řízení jakosti dle ISO 9001:2008 od švýcarského…


Firmy v dalších lokalitách


Dopravní linky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky pravidelnému provozu a moderním vozům jsou dopravní linky v oblasti Střední a Severní Čechy velmi oblíbené mezi obyvateli. Navíc jsou ekologickou alternativou k individuální dopravě, což přispívá k ochraně životního prostředí. Pokud hledáte spolehlivý a pohodlný způsob dopravy v oblasti Střední a Severní Čechy, dopravní linky jsou tou správnou volbou pro vás.