Dovoz kamene, kameniva – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1ZIPR s.r.o.1 pobočka

Zabýváme se výstavbou vodovodních a kanalizačních řadů a přípojek. Nabízíme čištění kanalizačního potrubí, výkopové práce, dále zajišťujeme odvoz suti, dopravu kontejnery, prodej písku.

2Josef Molič

Sellnerova 283 , Mladá Boleslav -…
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Firma nabízí prodej a opravy praček a akumulačních kamen. Také se postará o zapojení, předvedení, dovoz nového a odvoz starého spotřebiče.

3Záruba Jan - Kamenictví2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Na Sadech 193, Divišov Bezdlužná

Dnes firma Kamenictví Záruba vyrábí a montuje nejen pomníky, ale také kuchyňské a koupelnové desky, obklady, dlažby, schodiště, krby, parapety a mnoho dalších výrobků z přírodních materiálů, zejména ze žul dovozových i tuzemských.

4CORTRADE spol. s r.o. - Specialisté na CORIAN a MONTELLI

Pod strání 2162/23, Praha 10 - Strašnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autorizovaný dovozce materiálu Corian od americké firmy DuPont do České a Slovenské republiky. Corian je velmi dobře obrobitelný a tvárný materiál z přírodních materiálů, velmi hygienický, ideální na kuchyňské a koupelnové desky. Zároveň jsme prodejcem nástrojů na opracování CORIANu rakouské firmy…

5Krby & kamna FORTELL s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Kamelova 3260/1, Praha 10 - Záběhlice Bezdlužná

Dovozce krbů a krbových kamen HARK. Kvalitní a moderní krby, krbová a kachlová kamna. Krbové vložky, kachlové sporáky.

6GEO CENTRUM s.r.o.

Zelená 2870, Teplice Bezdlužná

Poskytujeme dovoz a prodej fyzikální úpravny vody Anticalc pro odstranění vodního kamene dále určeno pro rozvody v celém domě a bytových domech či hotelích i školách.

7Svět krbů spol. s r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Unhošť 1195, Unhošť Bezdlužná

Prodáváme krby, krbová kamna, krbové vložky, teplovodní krby a elektrické krby. Výhradní dovozce krbových a kamnových vložek Schmid. Značkový zahradní nábytek z Teaku a Meranti.

8ECOINVEST PŘÍBRAM, s.r.o.1 pobočka

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Rovná 1, Příbram V-Zdaboř Bezdlužná

Zajišťujeme dovoz sypkých materiálů, písek, štěrk, kámen. Dále se věnuje inženýrské činnosti v investiční výstavbě,truhlářství, zámečnictví, zpracování kamene, nákladní a silniční dopravě.

9Schomburg Čechy a Morava, s.r.o. - Stavební hmoty

Distribuce a dovoz systémů stavebních hmot. Provádění izolací a rekonstrukce staveb. Nabídka pokládky obkladů a přírodního kamene. Prodej adhezních můstků, emulzí a přísad, potěrů, hydroizolačních systémů, těsnicích pásek, lepidel, spárovacích malt a dalších výrobků.

10EKO BET PLAŇANY, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Pražská 403, Plaňany
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Výroba liaporových, betonových a štípaných tvárnic, betonových výrobků, ztraceného bednění, zahradních prvků. Prodej nízkoenergetických bytů Pečky.


Firmy v dalších lokalitách


Dovoz kamene, kameniva v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Dovoz kamene, kameniva najdete 18 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 16 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Střední a Severní Čechy.