Dřevařská výroba – Střední a Severní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Bašus Josef - Bašus kutil1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(55)
Na Hroudě 41, Praha 10 - Strašnice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Firma Bašus kutil je firma s tradicí působící na trhu od roku 1993, se specializací na dřevěné výrobky pro truhláře, podlaháře, kutily a stavebníky. Firma nabízí široký sortiment dřevěných profilových lišt (více než 200 druhů), hoblovaných prken a hranolů, spojovacího materiálu, kotvící techniky,…

2Střední odborná škola, Litvínov - Hamr

4.5
★★★★★
★★★★★
(6)
Mládežnická 236, Litvínov Bezdlužná

Škola je po celou svou historii spojena s výukou tradičních krušnohorských řemesel a služeb. Již v roce 1890 byla v Horním Litvínově významná německá státní škola pro průmysl hračkářský s 97 žáky. Od roku 1962 působí učiliště v Kopistech a odtud se stěhuje v roce 1974 do nové současné budovy v…

3KODA s.r.o.

Blatno 118, Blatno
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Výroba a prodej obalů, beden, palet, vazníků i hranolů. Prodávají truhlářské výrobky, protihlukové stěny, krovy, pergoly a altány. Provádí také digitální sušení řeziva a ošetření metodou Heat Treatment.

4DŘEVOMAT Chomutov s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(29)
Chomutovská 448, Spořice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zaměřují se na velkoobchodní i maloobchodní prodej dřevařských výrobků. Již základní ceny jsou výrazně příznivější, než u našich konkurentů v německých marketech. Další významné slevy rádi nabízí při větších, nebo opakovaných odběrech firmám i soukromníkům.

5DOMO HUSTOLES, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(9)
Masarykova 921, Rudná
Otevřeno do 16:30

DOMO HUSTOLES, s.r.o., je obchodní společnost se zaměřením na prodej širokého sortimentu dřevařských výrobků, a to v prostorách vlastního prodejního areálu v Rudné, jedná se o rodinnou firmu, zahájení činnosti v roce 1997.

6Patřičný Martin

Debrno 6, Dolany Bezdlužná

Řezbářskému řemeslu jsem se vyučil soukromě u svého strýce. Po maturitě na gymnáziu jsem prošel celou řadou zaměstnání (prodavač, aranžér, řidič, skladník, dřevorubec atd.). Zhruba od roku 1988 se plně věnuji výtvarné práci se dřevem. Žiji a pracuji v Debrně u Kralup nad Vltavou.

7SUBLIMA CZ, S.R.O.

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Borská 332, Březnice
Otevřeno do 14:30

SUBLIMA CZ, s.r.o. patří k jednomu ze dvou dominantních výrobců impregnovaných dřevěných výrobků na českém trhu. Technologií tlakové impregnace vyrábíme především pražce pro železnici, sloupy a palisády. Areál je také vybaven celou řadou podpůrných technologií jako je peletkárna, loupačka, katrová…

8Všechovský Petr - Dřevotyp1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(32)
Květoslava Mašity…, Všenory

Nabízíme dřevařský sortiment pro truhláře a kutily.

9Hudec Ľubomír

Specializuji se na dřevoobráběcí stroje, kancelářské potřeby a pracovní ochranné pomůcky. Zhotovuji veškeré dřevařské a nábytkářské výrobky, zahradní a bytový nábytek.


Firmy v dalších lokalitách


Dřevařská výroba v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Dřevařská výroba najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.