Dřevařská výroba – Střední a Severní Čechy

Dřevařská výroba je v oblasti Střední a Severní Čechy velmi rozšířená a má dlouhou tradici. Místní řemeslníci se specializují na výrobu dřevěných výrobků, jako jsou nábytek, schody, dveře a okna.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Bašus Josef - Bašus kutil1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(96)
Na Hroudě 41, Praha 10 - Strašnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma Bašus kutil je firma s tradicí působící na trhu od roku 1993, se specializací na dřevěné výrobky pro truhláře, podlaháře, kutily a stavebníky. Firma nabízí široký sortiment dřevěných profilových lišt (více než 200 druhů), hoblovaných prken a hranolů, spojovacího materiálu, kotvící techniky,…

2Střední odborná škola, Litvínov - Hamr

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Mládežnická 236, Litvínov Bezdlužná

Škola je po celou svou historii spojena s výukou tradičních krušnohorských řemesel a služeb. Již v roce 1890 byla v Horním Litvínově významná německá státní škola pro průmysl hračkářský s 97 žáky. Od roku 1962 působí učiliště v Kopistech a odtud se stěhuje v roce 1974 do nové současné budovy v…

3KODA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Blatno 118, Blatno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba a prodej obalů, beden, palet, vazníků i hranolů. Prodávají truhlářské výrobky, protihlukové stěny, krovy, pergoly a altány. Provádí také digitální sušení řeziva a ošetření metodou Heat Treatment.

4DŘEVOMAT Chomutov s.r.o.

2.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Chomutovská 448, Spořice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zaměřují se na velkoobchodní i maloobchodní prodej dřevařských výrobků. Již základní ceny jsou výrazně příznivější, než u našich konkurentů v německých marketech. Další významné slevy rádi nabízí při větších, nebo opakovaných odběrech firmám i soukromníkům.

5Patřičný Martin

Debrno 6, Dolany Bezdlužná

Řezbářskému řemeslu jsem se vyučil soukromě u svého strýce. Po maturitě na gymnáziu jsem prošel celou řadou zaměstnání (prodavač, aranžér, řidič, skladník, dřevorubec atd.). Zhruba od roku 1988 se plně věnuji výtvarné práci se dřevem. Žiji a pracuji v Debrně u Kralup nad Vltavou.

6SUBLIMA CZ, S.R.O.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Borská 332, Březnice
Dnes už má zavřeno

SUBLIMA CZ, s.r.o. patří k jednomu ze dvou dominantních výrobců impregnovaných dřevěných výrobků na českém trhu. Technologií tlakové impregnace vyrábíme především pražce pro železnici, sloupy a palisády. Areál je také vybaven celou řadou podpůrných technologií jako je peletkárna, loupačka, katrová…

7Truhlářství Krejsa

Dubno 59, Dubno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Truhlářství Krejsa, se sídlem Dubno 59, 261 01, Dubno, v okrese Příbram a v kraji Střední Čechy. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Truhlářství,…

8Všechovský Petr - Dřevotyp1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(48)
Květoslava Mašity…, Všenory

Nabízíme dřevařský sortiment pro truhláře a kutily.

9Hudec Ľubomír

Specializuji se na dřevoobráběcí stroje, kancelářské potřeby a pracovní ochranné pomůcky. Zhotovuji veškeré dřevařské a nábytkářské výrobky, zahradní a bytový nábytek.


Firmy v dalších lokalitách


Dřevařská výroba v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Využívají moderní technologie a zpracovávají nejlepší kvalitu dřeva. Díky tomu jsou výrobky z oblasti Střední a Severní Čechy velmi kvalitní a odolné. Dřevařská výroba je pro místní ekonomiku velmi důležitá a zaměstnává mnoho lidí. Pokud hledáte kvalitní dřevařské výrobky, určitě se podívejte na nabídku z oblasti Střední a Severní Čechy.