Dříví listnaté, jehličnaté – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho lesů, které jsou bohaté na dřevo. Mezi nejčastěji vyskytující se druhy patří listnaté a jehličnaté stromy.

1–10 firem z 129 nalezených Filtry

1ZEMGAS s.r.o. - palivové dříví

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Vilová 350, Liberec Bezdlužná Ověřená

Prodáváme palivové dříví a dřevníky z pletiva na uskladnění dřeva. Zajistíme i dopravu k zákazníkovi.

2Valdmann - palivo, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Karlštejnská ulice, Roblín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Sháníte kvalitní dřevo na topení? Pak jsme tu pro vás. Zabýváme se prodejem a rozvozem pevného paliva a palivového dřeva. Dále vám nabízíme hnědé uhlí, koks, německé hnědouhelné brikety a doplňkově i pytlované dříví a svazkové brikety.

3DŘEVAŘSKÉ CENTRUM s.r.o.4 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(32)
Bohdaneč 136, Bohdaneč Bezdlužná Ověřená

Provozujeme dřevařské centrum se specializací na dřevařskou výrobu – výrobu stavebního dřeva, truhlářského dřeva a paletového řeziva. Nabízíme k prodeji řezivo a palivové dřevo. Zajistíme dopravu dřeva až k vám domů. Dále vám poskytujeme profesionální lesnické služby.

4Městské lesy Liberec, p. o.1 pobočka

Sovova 899 , Liberec Bezdlužná Ověřená

Nabízíme správu lesních majetků, pěstební a těžební činnosti v lese, ořezů a kácení dřevin. Dále se zabýváme výrobou a prodejem dřeva a palivového dříví. Poskytujeme služby pro zemědělství, zahradnictví, arboristiku a také lesnictví a myslivost. Provádíme kácení a údržbu zahrad.

5Palivové dřevo-CZ s.r.o.1 pobočka

Nová Ves II, Rostoklaty
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej štípaného palivového dřeva. Dřevo se dodává ve velikosti SPRM. Dopravu palivového dřeva zajišťujeme zdarma do 10 km.

6Jech Ladislav - uhelné sklady2 pobočky

4.1
★★★★★
★★★★★
(9)
Máchova 2267, Nymburk Bezdlužná

Paliva: ledvické hnědé, sokolovské hnědé, ostravský koks, německé brikety, palivové a krbové dříví. Dovoz písku a betonu, odvoz stavební suti v kontejnerech.

7PILA ČERMÁK s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(17)
Jabkenice 161, Jabkenice Bezdlužná

Zabýváme se zpracováním a prodejem palivového dřeva a štípaného dřeva. Dřevo na topení patří mezi hlavní služby firmy pro naše zákazníky převážně v oblasti Mladé Boleslavi. Poskytujeme i dopravu.

8DEBLICE - lesy s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(95)
Deblice 174, Dymokury Bezdlužná

Nabízíme kvalitní palivové a krbové dřevo. Krbové dřevo prodáváno v sáčcích různých velikostí či v jednorázových bednách. Palivové dřevo prodáváno jako sypaná směs štípaného dřeva, či jako metrové v koláče řezané na 1m.

9Správa městských lesů Benátky nad Jizerou

Hájovna 52, Benátky nad Jizerou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme služby pro vlastníky lesů, parků a zahrad. Nabízíme prodej, štípání a dovoz palivového dřeva, řeziva a jednoduchých dřevěných výrobků.

10Albaflor - jahodárna Čelákovice, Sedlčánky

4.5
★★★★★
★★★★★
(250)
Ke Křížku 1, Čelákovice -…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zahradnictví Albaflor - Jahodárna Sedlčánky nabízí prodej a samosběr jahod. Specializujeme se na pěstováním jahod, velkoobchodní i maloobchodní prodej jahod. Vyrábíme, dodáváme a prodáváme palivové dříví včetně dopravy.


Firmy v dalších lokalitách


Dříví listnaté, jehličnaté v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Listnaté dřevo je charakteristické svou tvrdostí a pevností, což ho činí ideálním pro výrobu nábytku a podlahových krytin. Na druhé straně jehličnaté dřevo je měkčí a snadněji se zpracovává, což ho činí vhodným pro výrobu papíru a dřevěných hraček. Bez ohledu na to, jaký druh dřeva preferujete, v oblasti Střední a Severní Čechy najdete dostatek zdrojů pro vaše potřeby.