DTP služby – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

14JAN Public Relations, s.r.o.

Poskytujeme a nabízíme komplexní služby public relations a komunikační strategie a media relations a vztahy se zaměstnanci a obchodními partnery a mediální analýzy i také krizová komunikace a vydávání periodik a dále poskytujeme grafické služby a nákup médií a jsme člen Komory PR.

2PRO VOBIS, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kladenská 699/107, Praha 6-Vokovice Bezdlužná

Provozujeme vydavatelství, nabízíme časopisy Dřevo & stavby, Zahrada v obrazech, Zahradnický kalendář a firemní časopisy.

3Grund Consulting, s.r.o.- Daňové a účetní služby1 pobočka

Vedení účetnictví, daňová evidence a zastupování před úřady, služby pro oblasti personální a mzdové agendy, daňové a finanční poradenství, grafické práce, finanční poradenství a poradenství pro firmy.

4PACNER PETR - PIP

Poskytujeme služby grafického studia s kompletní předtiskovou přípravou dokumentů a s tím spojené další činnosti.

5Fox Translation Agency

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Na poříčí 1069/21, Praha 1

Nabízíme překladatelské a tlumočnické služby. Zaměřujeme se také na odborné korektury, překlady manuálů, překlady webových stránek a další. K soudním překladům zajišťujeme notářem ověřené opisy. Specializujeme se i na překlady ze zvukových nosičů, expresní překlady a jiné.

6JUDr. Luboš Bárta - PragMatic

Hrusice 177, Hrusice Bezdlužná

Provozujeme DTP studio a fotostudio. Nabízíme právní služby.

7ak. mal. Michala Kateřina ROCMANOVÁ

Máme nabídku zprostředkování hypoték a úvěrů a pojištění pro fyzické i také právnické osoby a dále se zabývám reklamní činností a poskytuji DTP služby.

8AVELON, s.r.o.

Poskytujeme a specializujeme se na světelnou reklamu či signmaking a plastové stojánky na brožury i samolepicí fólie a dále zajišťujeme DTP služby i tisk a polepy automobilů. Dále nabízíme podporu a poradenství pro dovozní a vývozní firmy i financí, bankovnictví, zakládání poboček, průzkumu trhu.

9TICHONOV s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Blanická 1008, Praha 2 - Vinohrady Bezdlužná

Překlady a tlumočení do všech jazyků, překlady expresní, odborné i se soudním ověřením, tlumočení a grafické služby.

10Dvořák Jakub - Inteligentní továrna

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Heroutova 563/16, Česká Lípa Bezdlužná

Tvorba internetových stránek, propagační grafika, fotografické služby a překlady. Monitorování výroby, sledování kvalitativních parametrů, systém řízení dílenské dokumentace a další služby.


Firmy v dalších lokalitách


DTP služby v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru DTP služby najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Střední a Severní Čechy.