Dubové plotovky – Střední a Severní Čechy

Dubové plotovky jsou v oblasti Střední a Severní Čechy velmi oblíbené díky své vysoké kvalitě a odolnosti. Dubové dřevo je totiž velmi tvrdé a odolné vůči povětrnostním vlivům, což zaručuje dlouhou životnost plotových prken.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1F & T s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vražkov 170, Vražkov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výrobou stavebního řeziva a truhlářského řeziva. U nás seženete kvalitní palubky, plotovky, KVH hranoly, OSB desky a další řezivo. Součástí našich služeb je prodej palivového dřeva a prodej briket.

2RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(11)
V Lukách 268, Příbram
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se maloobchodním a velkoobchodním prodejem širokého sortimentu stavebního materiálu. Nabízíme vám dřevěné palubky, OSB desky, hoblovaná prkna, KVH hranoly, spárovky, plotovky a mnoho dalšího.

3Pergoly Dvořák

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Šeříková 416, Průhonice

Provádění truhlářských prací na zakázku. Výroba a dodávky zahradních domků a pergol, či plotových dílců, dveří a schodišť. Atypický nábytek, kuchyňské linky a vestavné skříně dle návrhu na zakázku.

4Prodej řeziva, palubek, spárovek, plotovek, hranolů, OSB desek a terasovek - …2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
K Zelenči 1243, Praha 9 - Horní…
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Prodáváme vysušené truhlářské řezivo, podlahové a obkladové palubky, spárovky, masivní dubové a bambusové podlahy, hoblované hranoly KVH, lepené hoblované hranoly BSH, OSB desky. Provozujeme 4 prodejní sklady v ČR ( Praha, Plzeň, Česke Budejovice, Sivice u Brna) s prodejní plochou více než 3000 m2.…

5Pechar s.r.o. - Dřevoimport velkoobchod

5.0
★★★★★
★★★★★
(37)
Náchodská 2397/23, Praha 9 - Horní…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Jsme přímý dovozce a velkoobchod dřevařských výrobků z jižní Ameriky, Indonésie, Kanady, USA. Výhradní dovozce vysoce kvalitních teras od amerického výrobce Fiberon. Dřevěné fasádní odklady Západní Červený Cedr, Thermowood, Sibiřský modřín. Široký sortiment masivních a vrstvených dřevěných podlah.

6HANOKA - Ing. Marcel Hanzl

2.5
★★★★★
★★★★★
(11)
Lidická 143, Kladno - Dubí
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodáváme a montujeme garážová vrata a průmyslová vrata, sekční vrata, výklopná vrata, rolovací i dvoukřídlá vrata včetně příslušenství. Vyrábíme a montujeme ploty, branky, plotové dílce, drátěné oplocení, závory, křídlové a posuvné brány s povrchovou úpravou dle přání zákazníka. Prodej včetně…


Firmy v dalších lokalitách


Dubové plotovky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Navíc se jedná o esteticky působivý materiál, který se hodí do jakéhokoliv prostředí. Pokud hledáte kvalitní a trvanlivé plotovky, sáhněte po dubových. V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho prodejců, kteří nabízejí široký výběr různých druhů a velikostí plotových prken z dubového dřeva. Vyberte si ten správný typ pro vaše potřeby a užijte si krásný a trvanlivý plot.