Dysplazie kyčelních kloubů, DKK – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Eduard Voldřich-Veterinární ordinace Praha Zbraslav1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(5)
U Malé řeky 625, Praha 5 - Zbraslav Bezdlužná

Veterinární ordinace. Provádíme očkování, čipování, vyšetření DKK, endoskopii, sonografii, rentgen a chirurgii všech zvířat.

2MVDr. Jaroslav Bretšnajdr

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Havlíčkova 257, Rakovník Bezdlužná

Nabízíme služby veterinární ordinace pro malá zvířata, psy, kočky, drobné savce a plazy. Služby praxe pro koně a skot. Možností je objednávka krmiva, výživových doplňků a dalších potřeb pro zvířata.

3Veterina Teplice, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(167)
Josefská 385, Teplice Bezdlužná

Naším oborem je provoz veterinární ordinace. Provádění čipování psů, koček a fretek. Nabídka vyšetření RTG, SONO, zjištění gravidity a DKK či operací.

4Křivan Stanislav, MVDr.

4.8
★★★★★
★★★★★
(307)
Purkyňova 1778, Louny
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz veterinární ordinace. Poskytujeme veterinární péči o malá zvířata. Co umíme: vakcinace zdravých zvířat, aplikace čipů, vystavování PET-passportě, tetování štěnat, Hematologické a biochemické vyšetření krve na počkání do 15 minut, vyšetření moči. Chirurgie: předoperační vyšetření, veškeré…

5MVDr. Břetislav Frýba2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Komenského alej 1196, Žatec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše veterinární ordinace se zabývá péčí o malá zvířata. Jsme vybaveni nejmodernější technikou, zaručující tu nejkvalitnější péči pro Vaše mazlíčky. Rentgenová, ultrazvuková, krevní a koprologická vyšetření. Provádíme očkování a ultrazvukové ošetření zubního kamene.

6DOŠKÁŘOVÁ Jaroslava, MVDr.

Nabízíme poskytování veterinární péče, včetně možnosti využití RTG a Sona. Děláme zubní ultrazvuk a dále nabízím čipování a doplňkový prodej krmiv.

7VETERINÁRNÍ KLINIKA LIVE - Veterina Litoměřice

4.7
★★★★★
★★★★★
(791)
Zelená 2184, Litoměřice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše veterinární klinika nabízí komplexní veterinární péči. Je vybavena moderními přístroji a náš tým je složen z kvalifikovaných veterinárních lékařů a veterinárních sester. Na každou návštěvu je možnost se objednat (platí včetně preventivních prohlídek, vakcinací, kontrol atd.) Podrobná…

8Terri-Pet Hájková v.o.s.

4.6
★★★★★
★★★★★
(38)
Nádražní 1125, Turnov Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci pro malá zvířata a také i obchod s krmivy a k dispozici máme RTG a ofic. DKK a DLK a inhalační anestezie a gynekologie a dále porodnictví.

9SCHWETTER Kamil, MVDr.

Provádíme interní medicínu psů a koček, chirurgii měkkých tkání i ortopedii. Dále poskytujeme rentgenologii (focení na DKK a DLK), kontrastní vyšetření, čipování, diagnostiku březosti, asistence u porodů. Vyjíždíme k pacientům.

10Hana Vítková MVDr.

4.6
★★★★★
★★★★★
(776)
U Malé řeky 625, Praha 5 - Zbraslav Bezdlužná

Naše veterinární ordinace provádí očkování, čipování, vyšetření DKK, sonografii, endoskopii a chirurgii všech zvířat.


Firmy v dalších lokalitách


Dysplazie kyčelních kloubů, DKK v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Dysplazie kyčelních kloubů, DKK najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.