Dysplazie kyčelních kloubů, DKK – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1MVDr. Břetislav Frýba2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(288)
Komenského alej 1196, Žatec
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná Ověřená

Naše veterinární ordinace se zabývá péčí o malá zvířata. Jsme vybaveni nejmodernější technikou, zaručující tu nejkvalitnější péči pro Vaše mazlíčky. Rentgenová, ultrazvuková, krevní a koprologická vyšetření. Provádíme očkování a ultrazvukové ošetření zubního kamene.

2Eduard Voldřich-Veterinární ordinace Praha Zbraslav1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(511)
U Malé řeky 625, Praha 5 - Zbraslav Bezdlužná

Veterinární ordinace. Provádíme očkování, čipování, vyšetření DKK, endoskopii, sonografii, rentgen a chirurgii všech zvířat.

3MVDr. Jaroslav Bretšnajdr

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Havlíčkova 257, Rakovník Bezdlužná

Nabízíme služby veterinární ordinace pro malá zvířata, psy, kočky, drobné savce a plazy. Služby praxe pro koně a skot. Možností je objednávka krmiva, výživových doplňků a dalších potřeb pro zvířata.

4Veterina Teplice, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(125)
Josefská 385, Teplice Bezdlužná

Naším oborem je provoz veterinární ordinace. Provádění čipování psů, koček a fretek. Nabídka vyšetření RTG, SONO, zjištění gravidity a DKK či operací.

5Křivan Stanislav, MVDr.

4.9
★★★★★
★★★★★
(265)
Purkyňova 1778, Louny
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provoz veterinární ordinace. Poskytujeme veterinární péči o malá zvířata. Co umíme: vakcinace zdravých zvířat, aplikace čipů, vystavování PET-passportě, tetování štěnat, Hematologické a biochemické vyšetření krve na počkání do 15 minut, vyšetření moči. Chirurgie: předoperační vyšetření, veškeré…

6DOŠKÁŘOVÁ Jaroslava, MVDr.

Nabízíme poskytování veterinární péče, včetně možnosti využití RTG a Sona. Děláme zubní ultrazvuk a dále nabízím čipování a doplňkový prodej krmiv.

7VETERINÁRNÍ KLINIKA LIVE - Veterina Litoměřice

4.7
★★★★★
★★★★★
(651)
Zelená 2184, Litoměřice
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Naše veterinární klinika nabízí komplexní veterinární péči. Je vybavena moderními přístroji a náš tým je složen z kvalifikovaných veterinárních lékařů a veterinárních sester. Na každou návštěvu je možnost se objednat (platí včetně preventivních prohlídek, vakcinací, kontrol atd.) Podrobná…

8Terri-Pet Hájková v.o.s.

4.6
★★★★★
★★★★★
(24)
Nádražní 1125, Turnov Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci pro malá zvířata a také i obchod s krmivy a k dispozici máme RTG a ofic. DKK a DLK a inhalační anestezie a gynekologie a dále porodnictví.

9SCHWETTER Kamil, MVDr.

Provádíme interní medicínu psů a koček, chirurgii měkkých tkání i ortopedii. Dále poskytujeme rentgenologii (focení na DKK a DLK), kontrastní vyšetření, čipování, diagnostiku březosti, asistence u porodů. Vyjíždíme k pacientům.

10Hana Vítková MVDr.

4.6
★★★★★
★★★★★
(572)
U Malé řeky 625, Praha 5 - Zbraslav Bezdlužná

Naše veterinární ordinace provádí očkování, čipování, vyšetření DKK, sonografii, endoskopii a chirurgii všech zvířat.


Firmy v dalších lokalitách


Dysplazie kyčelních kloubů, DKK v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Dysplazie kyčelních kloubů, DKK najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.