Edukační centrum – Střední a Severní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Galerie Středočeského kraje - GASK, příspěvková organizace

4.8
★★★★★
★★★★★
(530)
Barborská 51, Kutná Hora
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Galerie Středočeského kraje - GASK je druhou největší galerií v České republice. Návštěvníci mohou navštívit stálou expozici, prezentující moderní a současné umění 20. a 21. století. Naleznou zde nejvýznamnější díla ze sbírek galerie. Další výstavy dle aktuálního výstavního plánu, který pravidelně…

2Dia Help o.s.

2.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Báňská 287, Most Bezdlužná

Pomoc pro pacienty trpící Diabetes Mellitus i jejich rodinám. Nabízí zprostředkování odborné lékařské pomoci. Dále nabízí organizaci kulturních a sportovních akcí, organizaci jednodenních edukačních seminářů a pobytových edukačních víkendů.

3The Little Mole International Preschool of Prague s.r.o. - Mezinárodní MŠ Praha…

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Riegrovy sady 38, Praha 2-Vinohrady
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Vícejazyčné edukační zařízení - anglická, česká, francouzská a polská třída s prvky Montessori pedagogiky. Garantujeme malé skupinky. Máme zkušené, vysoce kvalifikované učitele a všichni jsou rodilí mluvčí. Naše soukromá zahrada má dobře vybavené hřiště pro děti. Zajišťujeme bezpečné a příjemné…

4COGITO - Centrum kognitivní edukace, o. s.

Nabízíme zahraniční metody, jejichž cílem je inkluze dětí i dospělých s nejrůznějšími obtížemi v učení a chování do běžné společnosti a mentální rozvoj jedinců běžné populace. Cílovou skupinou jsou speciální pedagogové, psychologové, učitelé všech stupňů, rodiče či sociální pracovníci.


Firmy v dalších lokalitách


Edukační centrum v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Edukační centrum najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Střední a Severní Čechy.