Ekvitermní regulátory – Střední a Severní Čechy

Ekvitermní regulátory jsou v oblasti Střední a Severní Čechy velmi žádaným produktem. Tyto regulátory slouží k udržování konstantní teploty v různých typech zařízení, jako jsou například chladicí jednotky nebo klimatizace.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1KOMEXTHERM Praha, spol. s r.o.1 pobočka

Vyrábíme a prodáváme topnou a regulační techniku - ekvitermní i prostorové regulace, regulátory pro řízení kotlů a regulátory pro solární systémy.

2UNIMaR CZ s.r.o.1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(14)
Hodkovická 101, Liberec 23

Zabýváme se prodejem regulátorů, prvků z oblasti měřicí a regulační techniky pro účely vytápění, větrání i chlazení objektů. V nabídce jsou také zónové ventily s vratnou pružinou, programovatelné automaty či záložní zdroje pro oběhová čerpadla. Dodáváme též termostaty, směšovací sady nebo měniče…

3ADDAT s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Májová 1126, Liberec
Otevřeno od 7:00

Specializujeme se na výrobu měřící a regulační techniky pro vzduchotechniku a vytápění. Dále se zaměřujeme na teplotní čidla, snímače úniku, jištění kotelen a také regulátory teplé vody.

4KOMEXTHERM Praha, spol. s r.o. (pobočka Děčín II-Nové Město)1 pobočka

Vyrábíme a prodáváme topnou a regulační techniku - ekvitermní i prostorové regulace, regulátory pro řízení kotlů a regulátory pro solární systémy.


Firmy v dalších lokalitách


Ekvitermní regulátory v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky svému vysokému výkonu a spolehlivosti jsou ekvitermní regulátory ideální volbou pro průmyslové i domácí použití. Navíc jsou vybaveny moderními funkcemi, jako je například automatické vypnutí v případě přehřátí, což zajišťuje bezpečnost a ochranu zařízení. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivé regulátory, určitě byste měli zvážit ekvitermní regulátory.