Ekzémy – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1Soukromá kožní ambulance MB, s.r.o.- MUDr. Jiří Korda

4.1
★★★★★
★★★★★
(14)
náměstí Republiky…, Mladá Boleslav III Bezdlužná

Vyšetření a léčba kožních chorob dětí a dospělých - ekzémy, akné, lupénka a další. Vyšetření mateřských znamének dermatoskopem. Kosmetologické poradenství. Drobné kosmetické zákroky - odstranění lézí tekutým dusíkem, kauterem, chemický peeling.

2BIONCE s.r.o. - Odvykání kouření, biorezonance Praha

4.5
★★★★★
★★★★★
(16)
Mánesova 1138/50, Praha 2-Vinohrady

BIONCE – ordinace biorezonance a biorezonanční terapie. Naší specializací je i biorezonanční diagnostika alergenů a alergie. Například potravinové alergeny, alergie na pyl, alergie na prach, senná rýma nebo alergie na psí srst. Biorezonance řeší i astma, kožní problémy, vyrážky, ekzémy, revma,…

3Paracelsium Praha s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Vinohradská 1381/77, Praha 2-Vinohrady Bezdlužná

Poskytujeme léčbu a úpravu vnitřního prostředí a poruch imunity a imunologie a dále léčíme alergie, astma, ekzém, borreliózu, mononukleózu, mykózy, únavový syndrom, arthrózy, průjem, zácpu, záněty kůže, močových cest. U rakoviny jde o terapii podpůrnou.

4CENTRUM LÉČBY LUPÉNKY A VITILIGA - Můj Člověk

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kateřinská 34, Praha 2 - Nové…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Centrum léčby lupénky a dalších kožních onemocnění Můj člověk. V naší kožní ordinaci Můj člověk poskytujeme léčbu kožních nemocí excimerovým laserem, který řeší léčbu nespecifických kožních nemocí jako jsou lupenka, ekzémy, ztráta pigmentů vitiligo, alopecie - ohraničená ztráta vlasů, akné,…

5Lékárna Krásná Lípa s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Křinické náměstí 7…, Krásná Lípa
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabídka volně prodejných léků, prostředků na podporu zdraví, vitamínů a potravinových doplňků homeopatie, čajů, kosmetiky.

6Eva Novotná, MUDr. - Kožní ordinace a pracoviště

Velká hradební 3385…, Ústí nad Labem…
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná

Provozujeme kožní ordinaci. Poskytujeme diagnostickou a léčebnou péči v oboru dermatologie. Zaměřujeme se na mateřská znaménka, bradavice, ekzémy, akné, lupénku a jiné.

7IMURA s.r.o. - Ambulance alergologie a klinické imunologie, MUDr. Eduard…

Šrámkova 3319/2a, Ústí nad Labem
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná

Provádíme diagnostiku a léčbu v oboru alergologie a klinické imunologie, léčíme alergickou rýmu, astma bronchiale, ekzémy, imunodeficience, autoimunita. Nabízíme vakcinaci, imunoterapie, spirometrii, FeNO, kožní testy, bronchodilatační testy.

8BIOSENS s.r.o.

Biorezonance umožňuje najít příčiny zdravotních potíží. Rozpozná nemoci již v raném stádiu, výskyt alergenů, virů, bakterií, parazitů, chronické potíže, revmatická onemocnění, atopický ekzém, astma, deprese. Metoda je vhodná pro odvykání kouření. Certifikovaný přístroj MZČR pro lékařské účely.

9Lüftschitzová Soňa, MUDr.

Provoz dermatovenerologické ordinace. Vyšetření a léčba kožních chorob dětí a dospělých - ekzémy, akné a lupénka. Zaměřujeme se na vyšetření mateřských znamének dermatoskopem. Kosmetologické poradenství. Drobné kosmetické zákroky - odstranění lézí tekutým dusíkem, kauterem a chemický peeling.

10Studio harmonie - Barešová Renata

Nabídka reflexní terapie a masáží. Poskytujeme pomoc od odstranění bolesti hlavy, zad a kloubů, migrény, ekzémů, alergie, nespavosti i únavy.


Firmy v dalších lokalitách


Ekzémy v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Ekzémy najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Střední a Severní Čechy.