Elektronická podatelna – Střední a Severní Čechy

Elektronická podatelna je moderní způsob, jak podat žádosti, návrhy a další dokumenty. Oblast Střední a Severní Čechy má svou vlastní elektronickou podatelnu, která umožňuje rychlé a efektivní podání dokumentů.

1–10 firem z 36 nalezených Filtry

1Obec Hrusice

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Ke Hřišti 142, Hrusice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Navštivte obci Hrusice, rodnou obci Josefa Lady. Obec je součástí malebného mikroregionu Ladův kraj, který je ideálním místem pro turistiku a cyklovýlety. Více informací se dozvíte v informačním centru. Chod obce zabezpečuje obecní úřad, který spravuje úřední desku a provozuje el. podatelnu.

2Obec Čistá u Horek

Čistá u Horek 152, Čistá u Horek
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Obec Čistá u Horek se nachází v okrese Semily. Chod obce zabezpečuje obecní úřad, který spravuje úřední desku, provozuje elektronickou podatelnu a poskytuje služby Czech POINT. Své občany informuje prostřednictvím obecního rozhlasu i mobilního rozhlasu. Vydává zpravodaj Z pod Hůry.

3Obec Kováň

Kováň 40, Kováň Bezdlužná

Obec Kováň se nachází na území okresu Mladá Boleslav a náleží pod Středočeský kraj. Obec Kováň se rozkládá asi sedmnáct kilometrů západně od Mladé Boleslavi. První písemná zpráva pochází z roku 1219, obec se nachází v nadmořské výšce 301 metrů.

4Obec Žďár

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Žďár-Břehy 20, Žďár Bezdlužná

První písemná zpráva pochází z roku 1403, obec se nachází v nadmořské výšce 239 metrů, na území žije 1230 obyvatel.

5Obec Církvice

Církvice 29, Zásmuky
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Církvice jsou obec ležící v okrese Kolín asi 21 km jihozápadně od Kolína a 5 km severozápadně od Uhlířských Janovic. První písemná zpráva pochází z roku 1400. Poskytování služeb Czech POINTU. Mezi památky obce patří zámeček, socha svatého Jana Nepomuckého, zvonička, pomník padlým. V obci se…

6Obecní úřad Svojšice (okres Kolín)

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Svojšice 121, Svojšice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

První písemná zpráva pochází z roku 1241. Obec se nachází v nadmořské výšce 275 metrů. Na území žije 595 obyvatel. Obec Svojšice tvoří tři samostatná sídla: Svojšice, Bošice a Nová Ves III. V obci najdeme mateřskou školu, obecní úřad, poštu, prodejnu potravin a menší firmy jako např. autodopravu,…

7Obecní úřad Tři Dvory

Osvoboditelů 271, Tři Dvory
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Obec se nachází 4 km východně od Kolína. Krajinný ráz je utvářen z jihovýchodu posledním výběžkem Železných hor a řekou Labe, která se až do své regulace v 30. letech pravidelně několikrát ročně rozlévala do svého okolí a vytvářela tak lužní lesy.

8Obec Vidice

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Vidice 6, Vidice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Obec Vidice se nachází jihozápadním směrem 10 km od Kutné Hory a skládá se z obcí Vidice, Karlov, Nová Lhota, Roztěž a Tuchotice. Dříve patřila k obci ještě osada Stará Lhota, která je však již zatopena vodárenskou nádrží Vrchlice. V současné době zde žije 225 obyvatel.

9Obec Semice1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Semice 280, Semice Bezdlužná

Obecní úřad Semice poskytuje veškeré potřebné informace občanům. Žádosti se přijímají v úředních hodinách písemně nebo ústně. Jinak můžete použít elektronickou podatelnu. Obecní úřad provozuje knihovnu, je zřizovatelem základní školy a mateřské školy, poskytuje turistické informace. Vice na www.…

10Obec Obruby

Obruby 15, Obruby
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Obec Obruby se nachází v okrese Mladá Boleslav, kraj Středočeský. Rozkládá se asi patnáct kilometrů severovýchodně od Mladé Boleslavi. Obcí protéká Přepeřský potok. První písemná zpráva pochází z roku 1408, obec se nachází v nadmořské výšce 255 metrů.


Firmy v dalších lokalitách


Elektronická podatelna v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky elektronické podatelně se nemusíte trápit s papírovými formuláři a frontami na úřadech. Stačí si jen vybrat správný formulář, vyplnit ho a odeslat přes elektronickou podatelnu. Všechny dokumenty jsou pak uloženy v elektronické podobě a snadno dostupné. Elektronická podatelna v oblasti Střední a Severní Čechy je moderní a uživatelsky přívětivá, takže ji může používat každý bez ohledu na věk či zkušenosti s počítači.