Endoskopie zvířat – Střední a Severní Čechy

Endoskopie zvířat je moderní diagnostická metoda, která umožňuje veterinárním lékařům prozkoumat vnitřní orgány a dutiny zvířat pomocí endoskopu. Endoskopie se používá u různých druhů zvířat, včetně psů, koček, koní, krav a prasat.

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1VETERINÁRNÍ KLINIKA ERIKA - MVDr. Pavel HRON

4.4
★★★★★
★★★★★
(1074)
náměstí Dr. Václava…, Praha 8 – Libeň
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná Ověřená

Na naší veterinární klinice poskytujeme komplexní veterinární péči malým zvířatům. Specializujeme se na chirurgii, ortopedii a oftalmologii. Zajišťujeme veterinární nonstop pohotovost včetně hospitalizace. Navštivte naši veterinu na Praze 8.

2MVDr. Košař Petr- veterinární ordinace

4.8
★★★★★
★★★★★
(198)
Osiková 226/3, Říčany Bezdlužná

Poskytujeme komplexní veterinární služby počínaje vakcinací s každoročním zasláním pozvánky na pravidlné přeočkování. Dále provádíme běžná ošetření nemocných zvířat, chirurgické operace mimo operací ortopedických. Endoskopická vyšetření rigidním endoskopem, ošetření zubů ultrazvukem, ošetření kůže…

3Eduard Voldřich-Veterinární ordinace Praha Zbraslav1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(881)
U Malé řeky 625, Praha 5 - Zbraslav Bezdlužná

Veterinární ordinace. Provádíme očkování, čipování, vyšetření DKK, endoskopii, sonografii, rentgen a chirurgii všech zvířat.

4Veterinární klinika na Weilovně1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(323)
Nádražní 131, Příbram
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Veterinární klinika na Na Weilovně je první veterinární klinikou, která byla na Příbramsku zřízena. Již více než 12 let poskytuje vysoký standard služeb v preventivní a léčebné péči o psy, kočky a další malá zvířata a exoty. Klinika disponuje prostornými nadstandardně vybavenými ordinacemi a…

5Vetnemo s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(113)
Na šejdru 238/45, Praha 4 - Libuš Bezdlužná

Veterinární klinika a nemocnice s NONSTOP pohotovostí a hospitalizací. Poskytujeme preventivní i akutní komplexní péči o malá zvířata, hospitalizaci, vlastní laboratoř, rozsáhlé moderní přístrojové vybavení. Specializovaní lékaři v oblasti oftalmologie, onkologie, kardiologie, interní medicíny,…

6Veterinární klinika Maradovi

4.9
★★★★★
★★★★★
(607)
Mlýnská 2335/8, Mělník
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Veterinární klinika poskytující komplexní péči o malá zvířata. Preventivní medicína-vakcinace, čipy, pasy, operace břišní, hrudní, páteře, ortopedie. Provádíme rtg, sono, endoskop, laparoskopie, laboratoř. Krátkodobá, dlouhodobá hospitalizace. Ošetření akutních případů mimo ordinační hodiny po…

7VETERINÁRNÍ KLINIKA MADA

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Kaplířova 163 , Kralupy nad Vltavou
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Poskytujeme kvalitní veterinární péči pro majitele exotických ptáků, plazů, malých savců a také psů a koček. Velmi rádi Vám poskytneme informace ohledně výživy, vakcinace a kastrace vašich domácích zvířat. Provádím také čipování a vystavování cestovních pasů. Klademe velký důraz na prevenci vzniku…

8MVDr. Jaroslav Bretšnajdr

4.8
★★★★★
★★★★★
(63)
Havlíčkova 257, Rakovník Bezdlužná

Nabízíme služby veterinární ordinace pro malá zvířata, psy, kočky, drobné savce a plazy. Služby praxe pro koně a skot. Možností je objednávka krmiva, výživových doplňků a dalších potřeb pro zvířata.

9Veterinární klinika Lhotka, spol. s r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(56)
Ve Lhotce 607/30, Praha 4 - Lhotka Bezdlužná

Komplexní péče, chirurgie, ortopedie, akutní a interní medicína, hospitalizace, pohotovost, RTG, SONO, EKG, Biochemie, hematologie, endoskopie. Pes, kočka, drobní savci.

10Veterinární klinika Hanychov1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Ještědská 593, Liberec
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Veterinární klinika. Léčebná a preventivní činnost, RTG, USG, zubní ultrazvuk, čipování, pasy pro zvířata, interní medicína, pohotovost non-stop.


Firmy v dalších lokalitách


Endoskopie zvířat v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Tato metoda je velmi užitečná pro diagnostiku různých onemocnění a poruch, jako jsou gastrointestinální problémy, respirační potíže, urologické problémy a mnoho dalších.

Endoskopie se provádí pomocí tenkého, flexibilního endoskopu, který se vkládá do těla zvířete skrze ústa, nos nebo konečník. Endoskop obsahuje malou kameru a světelný zdroj, které umožňují veterinárnímu lékaři vidět vnitřní orgány a dutiny na obrazovce. Endoskopie je neinvazivní a nezpůsobuje zvířatům žádnou bolest.

Endoskopie se provádí v moderních veterinárních klinikách, jako je například klinika v oblasti Střední a Severní Čechy. Tato klinika je vybavena nejmodernějšími zařízeními a technologiemi, které umožňují veterinárním lékařům provádět endoskopii s maximální přesností a účinností.

Endoskopie zvířat se provádí následujícím způsobem:

1. Zvíře je umístěno do anestezie, aby se minimalizovalo jeho stres a bolest.

2. Endoskop se vkládá do těla zvířete skrze ústa, nos nebo konečník.

3. Veterinární lékař sleduje obraz na obrazovce a provádí diagnostiku.

4. Pokud je to nutné, může být během endoskopie odebrána vzorky tkáně pro další analýzu.

5. Po dokončení endoskopie se zvíře probudí z anestezie a může být propuštěno domů.

Endoskopie zvířat je velmi užitečná diagnostická metoda, která umožňuje veterinárním lékařům získat důležité informace o zdravotním stavu zvířat. Pokud máte podezření na nějaké zdravotní problémy u vašeho zvířete, obraťte se na veterinární kliniku v oblasti Střední a Severní Čechy a domluvte si endoskopii.