Evidenční prohlídky vozidel – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 29 nalezených Filtry

1STK Turnov, s.r.o.

Nudvojovice 1681, Turnov
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná Ověřená

Zajišťujeme služby STK a měření emisí pro osobní, nákladní a přívěsná vozidla, motocykly a traktory. Technické kontroly a evidenční prohlídky provádíme bez objednání u aut z dovozu a při stavbě a při přestavbě je třeba prohlídku objednat. Žluté a zelené ekologické plakety můžete zakoupit na…

2DISKARD - STK spol. s r.o.,

3.9
★★★★★
★★★★★
(164)
Jeremiášova 870/24, Praha 5-Stodůlky

Nabízíme STK, měření emisí a technické prohlídky pro osobní a nákladní vozidla. Poskytujeme evidenční kontroly na počkání. Dále nabízíme technické a těsnostní zkoušky cisteren ADR.

3TKV Liberec, spol. s r.o.

3.3
★★★★★
★★★★★
(186)
Tanvaldská 1106, Liberec
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Provádíme služby STK a měření emisí pro osobní a užitkové automobily i motocykly a přívěsy. Provádíme technické prohlídky všech kategorií vozidel a evidenční kontroly.

4Stanice technické kontroly Kolín spol. s r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(280)
Ovčárecká 509, Kolín
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná

Stanice technické kontroly Kolín. Provádíme technické prohlídky osobních a nákladních vozidel a motocyklů. Měření emisí a měření LPG. Možnost platby platebními kartami.

5STK Velim a.s.

4.5
★★★★★
★★★★★
(241)
Palackého 94, Velim
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Stanice technické kontroly Velim poskytuje svým zákazníkům kontrolu a dozor nad technickým stavem vozidel provozovaných na pozemních komunikacích. Kromě technických prohlídek nabízíme i měření emisí, evidenční kontroly vozidel, ověřování tachografů a další přidružené služby. Za kvalitu odváděné…

6STK Divišov s.r.o.1 pobočka

3.9
★★★★★
★★★★★
(145)
Benešovská 300, Divišov Bezdlužná

Zabýváme se technickými, evidenčními a emisními prohlídkami motocyklů, přívěsů, osobních a nákladních automobilů do 3,5t, traktorů a přípojných vozidel za ně, vozidel přestavěných na alternativní pohon LPG nebo CNG.

7REVIT, spol. s r.o. - STK a měření emisí na Benešovsku

4.3
★★★★★
★★★★★
(247)
Dlouhé Pole 31, Benešov Bezdlužná

STK. Provozujeme technické a evidenční kontroly.

8VOLVO SERVIS - autoservis Vauto Praha západ

Autoservis a autodíly na vozy Volvo. Prodej náhradních dílů a servis vozidel Volvo. Odtahy nepojízdných nebo havarovaných vozidel. Zajištění evidenční kontroly a příprava na STK i emise. Pojištění vozidel. Převody a přihlašování vozů na dopravním úřadu. Likvidace pojistných událostí. Ferdinand…

9STK Kunratice spol. s r.o.1 pobočka

Provádění technických kontrol osobních, nákladních automobilů, motocyklů i přívěsů. Pravidelné, evidenční, dovozové prohlídky, zajištění měření benzinových i naftových emisí, německé ekoplakety. Na prohlídky doporučujeme se objednat.

10STK Bohdalec, s.r.o.

3.6
★★★★★
★★★★★
(213)
Nad Vršovskou horou…, Praha 10 - Michle Bezdlužná

Technická prohlídka osobních a užitkových automobilů. STK. Poskytování evidenční, dovozové a přestavbové prohlídky vozů, ražení čísel karosérií, měření emisí benzínových a diesel. motorů, LPG, testování tlumičů.


Firmy v dalších lokalitách


Evidenční prohlídky vozidel v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Evidenční prohlídky vozidel najdete 29 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 26 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 9 firem v regionu Střední a Severní Čechy.