Evidenční prohlídky vozidel – Střední a Severní Čechy

Evidenční prohlídky vozidel jsou nezbytnou součástí každodenního provozu na silnicích. V oblasti Střední a Severní Čechy je možné tyto prohlídky provést u řady specializovaných firem, které nabízejí kvalitní a spolehlivé služby.

1–10 firem z 30 nalezených Filtry

1UNIKOM - STK, s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Hrnčířská 207, Kutná Hora
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme stanici technické kontroly. Nabízíme vám profesionální technické prohlídky a měření emisí. Technické prohlídky provádíme jak u osobních, tak i nákladních vozidel. Navštivte STK + emise Kutná Hora. Budeme se těšit na vaši návštěvu.

2TKV Liberec, spol. s r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(264)
Tanvaldská 1106, Liberec
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Provádíme služby STK a měření emisí pro osobní a užitkové automobily i motocykly a přívěsy. Provádíme technické prohlídky všech kategorií vozidel a evidenční kontroly.

3DISKARD - STK spol. s r.o.,

4.1
★★★★★
★★★★★
(292)
Jeremiášova 870/24, Praha 5-Stodůlky

Nabízíme STK, měření emisí a technické prohlídky pro osobní a nákladní vozidla. Poskytujeme evidenční kontroly na počkání. Dále nabízíme technické a těsnostní zkoušky cisteren ADR.

4Stanice technické kontroly Kolín spol. s r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(452)
Ovčárecká 509, Kolín
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Stanice technické kontroly Kolín. Provádíme technické prohlídky osobních a nákladních vozidel a motocyklů. Měření emisí a měření LPG. Možnost platby platebními kartami.

5STK Velim a.s.

4.6
★★★★★
★★★★★
(382)
Palackého 94, Velim
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Stanice technické kontroly Velim poskytuje svým zákazníkům kontrolu a dozor nad technickým stavem vozidel provozovaných na pozemních komunikacích. Kromě technických prohlídek nabízíme i měření emisí, evidenční kontroly vozidel, ověřování tachografů a další přidružené služby. Za kvalitu odváděné…

6STK Divišov s.r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Benešovská 300, Divišov Bezdlužná

Zabýváme se technickými, evidenčními a emisními prohlídkami motocyklů, přívěsů, osobních a nákladních automobilů do 3,5t, traktorů a přípojných vozidel za ně, vozidel přestavěných na alternativní pohon LPG nebo CNG.

7REVIT, spol. s r.o. - STK a měření emisí na Benešovsku

4.3
★★★★★
★★★★★
(408)
Dlouhé Pole 31, Benešov Bezdlužná

STK. Provozujeme technické a evidenční kontroly.

8VOLVO SERVIS - autoservis Vauto Praha západ

4.8
★★★★★
★★★★★
(15)
Rýznerova 183/3, Únětice Bezdlužná

Autoservis a autodíly na vozy Volvo. Prodej náhradních dílů a servis vozidel Volvo. Odtahy nepojízdných nebo havarovaných vozidel. Zajištění evidenční kontroly a příprava na STK i emise. Pojištění vozidel. Převody a přihlašování vozů na dopravním úřadu. Likvidace pojistných událostí. Ferdinand…

9STK Kunratice spol. s r.o.1 pobočka

3.9
★★★★★
★★★★★
(334)
Dobronická 1216, Praha 4 - Kunratice Bezdlužná

Provádění technických kontrol osobních, nákladních automobilů, motocyklů i přívěsů. Pravidelné, evidenční, dovozové prohlídky, zajištění měření benzinových i naftových emisí, německé ekoplakety. Na prohlídky doporučujeme se objednat.

10STK Bohdalec, s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(422)
Nad Vršovskou horou…, Praha 10 - Michle Bezdlužná

Technická prohlídka osobních a užitkových automobilů. STK. Poskytování evidenční, dovozové a přestavbové prohlídky vozů, ražení čísel karosérií, měření emisí benzínových a diesel. motorů, LPG, testování tlumičů.


Firmy v dalších lokalitách


Evidenční prohlídky vozidel v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Tyto prohlídky jsou důležité pro zajištění bezpečnosti na silnicích a pro prevenci případných nehod. V rámci evidenční prohlídky jsou kontrolovány různé parametry vozidla, jako jsou například brzdy, světla, pneumatiky a další. Pokud hledáte spolehlivou firmu pro evidenční prohlídky vozidel v oblasti Střední a Severní Čechy, doporučujeme vám vyhledat specializovaného poskytovatele těchto služeb. S jistotou získáte kvalitní a profesionální služby, které vám pomohou udržet vaše vozidlo v bezvadném stavu a zabezpečit bezpečnost na silnicích.