Falcované krytiny – Střední a Severní Čechy

Falcované krytiny jsou v oblasti Střední a Severní Čechy stále populárnější volbou pro střechy. Tento typ krytiny je vyroben z kovu, který je ohýbán do vlnitého tvaru, což mu dává vysokou pevnost a odolnost proti povětrnostním vlivům.

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Prodej a technický servis jakostních hliníkových krytin Prefa. Materiály pro šikmé střechy – taška, šablona, šindel. Plech pro falcování Prefalz. Hliníkové fasádní systémy. Okapový systém rozměrů 250, 280, 333, 400. Žlaby půlkulaté, hranaté i nástřešní. Kompletní sortiment doplňků. Záruka 40 let.…

Poslat poptávku prefa.com 234 496 501

Provozujeme klempířství a pokrývačství a výroba i prodej a montáž klempířských prvků a hydroizolace plochých střech, falcované krytiny a veškeré výškové práce horolezeckou technikou i z plošiny, průmyslové nátěry a antikorozní ochrana střech a jiné.

Poslat poptávku alpmont.cz 272 704 293

Výroba a dodávky polotovarů a výrobků z hliníku a Al slitin, dodávky hliníkových střešních krytin a klempířských prvků,plechy, svitky, trapézové tvarované plechy, profily, hladké střešní krytiny pro falcování, slzičkové plechy, lakované, embosované,profily.

Poslat poptávku keramet.cz 251 680 101

Firma Miroslav Kalbač - Klemo byla založena 16. 3. 1994. Z počátku se firma Klemo orientovala pouze na klempířské a pokrývačské práce, ovšem od 1.1.1996, kdy vzniklo sdružení dvou fyzických osob – podnikatelů, Miroslava Kalbače a Jaroslava Černého, se možnosti prováděných prací rozšířily o činnost…

Poslat poptávku klemo.cz 415 712 648

Nabízíme klempířské a pokrývačské práce. Realizace střešních systémů Tondach a Bramac, falcované krytiny, klempířských prvků.Rekonstrukce střech.

Poslat poptávku strechy-votrubec.cz

Provádíme pokrývačské práce a klempířské práce. Zabýváme se rekonstrukcemi střech. Dále montujeme střešní okna Velux a Roto.

Poslat poptávku kleiz.eu 602 433 426

Stavíme moderní ocelové montované haly na klíč pro každý obor podnikání (skladovací, výrobní, zemědělské), provádíme též části těchto staveb například kompletní izolace plochých a dodávky šikmých střech, dále provádíme opláštění budov fasádními profily. Nezávazná cenová nabídka zdarma.

Poslat poptávku levneplechy.eu 326 981 182

Naším oborem jsou střešní krytiny a systémy. Prodáváme střešní systémy. Zabýváme se zakázkovou klempířskou výrobu - parapety na míru (až 4 m v kuse), falcované střešní krytiny, závětrné a okapové lišty, viplanylové výrobky. Prodáváme spojovací materiál, fólie, lepenky a okapy.

Poslat poptávku 607 975 567

Vítejte na stránkách firmy Miloš Jelínek – ABM Střechy, v rámci kterých Vám chceme prezentovat naše služby v oblasti pokrývačství, klempířství a tesařství, kterým se věnujeme již více než 20 let. Při naší činnosti se opíráme nejen o silné zázemí, profesionální tým řemeslníků a obrovské zkušenosti s…

Poslat poptávku abm-strechy.cz 777 929 569

Specializujeme se na provádení pokrývačských, klempířských a tesařských prací. Kvalita je u nás na prvním místě.

Poslat poptávku beran-moravec.cz 724 009 838

Falcované krytiny v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Falcované krytiny jsou také velmi estetické a nabízejí širokou škálu barev a tvarů, které lze přizpůsobit jakémukoli architektonickému stylu. V oblasti Střední a Severní Čechy jsou falcované krytiny oblíbené nejen pro svou krásu, ale také pro svou trvanlivost a snadnou údržbu. Pokud hledáte krytinu, která vám poskytne dlouhodobou ochranu a zároveň vám umožní vytvořit krásnou střechu, falcované krytiny jsou skvělou volbou pro vaši budoucí střechu.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.