First minute dovolená Fidži – Střední a Severní Čechy

First minute dovolená na Fidži je ideální volbou pro ty, kteří hledají exotickou dovolenou plnou dobrodružství. Oblast Střední a Severní Čechy nabízí širokou škálu zájezdů za skvělé ceny, které vám umožní prožít nezapomenutelnou dovolenou na jednom z nejkrásnějších míst na světě.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1Invia.cz, a.s.90 poboček

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Hřebenech II…, Praha 4 Bezdlužná

Jsme cestovní agentura, která nabízí služby z oblasti cestovního ruchu. Nabízíme katalogové, first minute i last minute zájezdy k moři, jak letecky, autobusem, tak i vlastním autem. Eurovíkendy v nejkrásnějších městech světa např. Singapur, Londýn, Paříž, Miami a další. Vyberete si u nás…

2True Travel Nový Zéland s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(13)
Velflíkova 1430, Praha 6 Bezdlužná

Jsme nejdéle působící specialisté na Nový Zéland. Od roku 2001 se Novému Zélandu věnujeme soustavně, na plný úvazek. Nový Zéland je sídlem naší cestovní kanceláře True Travel Ltd a naším domovem.


Firmy v dalších lokalitách


First minute dovolená Fidži v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Fidži je rájem pro milovníky pláží, slunce a moře, ale také pro ty, kteří chtějí objevovat místní kulturu a tradice. První minuta dovolená na Fidži vám umožní ušetřit a zároveň si užít všechny tyto zážitky. Vyberte si z naší široké nabídky zájezdů a zažijte nezapomenutelnou dovolenou na Fidži!