First minute dovolená Izrael – Střední a Severní Čechy

First minute dovolená v Izraeli je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí zažít nezapomenutelnou dovolenou plnou zážitků. Oblast Střední a Severní Čechy nabízí mnoho možností, jak si užít krásy této země.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Invia.cz, a.s.90 poboček

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Hřebenech II…, Praha 4 Bezdlužná

Jsme cestovní agentura, která nabízí služby z oblasti cestovního ruchu. Nabízíme katalogové, first minute i last minute zájezdy k moři, jak letecky, autobusem, tak i vlastním autem. Eurovíkendy v nejkrásnějších městech světa např. Singapur, Londýn, Paříž, Miami a další. Vyberete si u nás…

2VERITÉ CENTRUM - MRÁČEK FRANTIŠEK RNDr.

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Kladenská 21, Praha 6 Bezdlužná

Provoz vydavatelství DVD, CD, VHS a nakladatelství knih, měsíčníků a časopisů.

3Hendrychová Irena- PALOMINO

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
V rohu 725/12, Praha 4 - Libuš Bezdlužná

Specializovaná cestovní kancelář na destinace - Izrael, Jordánsko, Itálie, Španělsko, Portugalsko, Francie. Jsou zde jak poznávací tak i pobytové zájezdy. Včetně pobytového poznávacího zájezdu u Mrtvého moře.

4ARSTOUR PRAHA, spol. s r.o.

Bezdrevská 145/3, Praha 9-Hostavice
Dnes už má zavřeno

ARSTOUR PRAHA, spol. s r.o., se sídlem Bezdrevská 145/3, 198 00, Praha-Hostavice, v okrese Praha 9 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 29, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1990. Předmětem podnikání je: provozování…


Firmy v dalších lokalitách


First minute dovolená Izrael v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

S prvními paprsky slunce se můžete vydat na prohlídku historických památek, jako je například Západní zeď v Jeruzalémě. Poté se můžete vydat na výlet do pouště Negev, kde si můžete vyzkoušet jízdu na velbloudech. Pokud máte rádi vodu, můžete se vydat k Mrtvému moři, kde si můžete užít koupání a relaxaci. First minute dovolená v Izraeli je skvělou příležitostí pro ty, kteří chtějí zažít něco nového a nezapomenutelného.