First minute dovolená Malta – Střední a Severní Čechy

First minute dovolená na Maltě je ideální volbou pro ty, kteří chtějí zažít nezapomenutelnou dovolenou v krásné oblasti Střední a Severní Čechy. Tato nabídka je určena pro ty, kteří chtějí ušetřit a zároveň si užít luxusní dovolenou na slunné Maltě.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Invia.cz, a.s.90 poboček

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Hřebenech II…, Praha 4 Bezdlužná

Jsme cestovní agentura, která nabízí služby z oblasti cestovního ruchu. Nabízíme katalogové, first minute i last minute zájezdy k moři, jak letecky, autobusem, tak i vlastním autem. Eurovíkendy v nejkrásnějších městech světa např. Singapur, Londýn, Paříž, Miami a další. Vyberete si u nás…

2STRIATUM, s.r.o.1 pobočka

Pořádání leteckých zájezdů na Maltu, Sicílii a další středomořské destinace. Dále nabízíme Turecko, Spojené Arabské Emiráty a Egypt. Zájezdy do Itálie máme také vlastní dopravou. Zajišťujeme také poznávací zájezdy na Maltu a eurovíkendy po Evropě.

3INFORMATION PLANET s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(60)
Myslíkova 1998/30 , Praha 2 - Nové Město Bezdlužná

Zajistíme odborná univerzitní studia a jazykové kurzy v zahraničí. Studium v EU (Dánsko), USA, Irsku, Maltě, Anglii, working holiday vízum do Kanady, Nového Zélandu. Zařídíme letenky, pojištění, studijně pracovní víza do Austrálie, pomoc s hledáním práce, ubytováním, cestováním, emigrací.

4ALEXANDRIA, spol. s r.o.28 poboček

4.1
★★★★★
★★★★★
(59)
Radniční 1/2, Most

Nabízíme letecké zájezdy do oblíbených destinací: Bulharsko, Řecko, Turecko, Italie, Malta, Egypt a Tunisko.

5CK Teplická rekrea, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(26)
Masarykova 536/5, Teplice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Naše cestovní kancelář nabízí vlastní zájezdy do Itálie, Řecka, Chorvatska a Španělska. Doménou je rodinná dovolená s dětmi, pobyty pro seniory i bohatá nabídka poznávacích zájezdů po evropských zemích. Příjemné ubytování v hotelu Esplendid Blanes ve Španělsku.

6Franc Zdeněk - cestovní kancelář

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jakoubka ze Stříbra…, Chomutov Bezdlužná

Poznávací zájezdy, jazykové kurzy v zahraničí a překladatelské práce. Tuzemské pobyty, lázeňské pobyty, Řecko, jazyková škola Malta.

7Judl Jan - NemoDiving

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Pražská 810/16a, Praha 10 - Hostivař Bezdlužná

Škola Nemodiving poskytuje úplné spektrum potápěčských kurzů pro začátečníky i pokročilé. Studenty školí také v technickém potápění a zkušenějším potápěčům, kteří se ale delší dobu nepotápěli, umožňují kondiční ponory. Jejich instruktoři ve vodě prakticky žijí a vyškolili už stovky potápěčů, takže…


Firmy v dalších lokalitách


First minute dovolená Malta v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

První minuta dovolené na Maltě zahrnuje ubytování v moderním hotelu s výhledem na moře, plnou penzi a mnoho dalších výhod. Malta je ideálním místem pro ty, kteří chtějí zažít krásné pláže, historické památky a skvělou kuchyni. Rezervujte si svou first minute dovolenou na Maltě ještě dnes a užijte si nezapomenutelnou dovolenou v oblasti Střední a Severní Čechy.