First minute dovolená Tunisko – Střední a Severní Čechy

First minute dovolená v Tunisku je ideální volbou pro ty, kteří hledají exotickou dovolenou za přijatelnou cenu. Oblast Střední a Severní Čechy nabízí širokou škálu zájezdů do této oblíbené destinace.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1Invia.cz, a.s.90 poboček

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Hřebenech II…, Praha 4 Bezdlužná

Jsme cestovní agentura, která nabízí služby z oblasti cestovního ruchu. Nabízíme katalogové, first minute i last minute zájezdy k moři, jak letecky, autobusem, tak i vlastním autem. Eurovíkendy v nejkrásnějších městech světa např. Singapur, Londýn, Paříž, Miami a další. Vyberete si u nás…

2Blue Style a.s. (sídlo)60 poboček

2.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Jindřišská 873/27, Praha 1 Bezdlužná

Specializujeme se na pobytové a poznávací zájezdy. Nejen First minute nabídky a denně online ceny last minute zájezdů. Nabízíme: Maroko, Egypt, Turecko, Tunisko, Djerba, Mallorca, Kréta, Rhodos, Zakynthos, Kos. Novinkou léta 2013 je Španělsko - Costa del Sol.


Firmy v dalších lokalitách


First minute dovolená Tunisko v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Tunisko je země plná kontrastů, kde se setkáte s arabskou kulturou a evropským stylem. Právě zde můžete zažít nezapomenutelné zážitky, jako například projížďku na velbloudu pouští nebo návštěvu historických památek. First minute dovolená v Tunisku je skvělou příležitostí pro ty, kteří chtějí zažít něco nového a zároveň ušetřit. Vyberte si z naší široké nabídky zájezdů do Tuniska a zažijte nezapomenutelnou dovolenou v této krásné zemi.