First minute Kapverdské ostrovy – Střední a Severní Čechy

First minute zájezdy na Kapverdské ostrovy jsou ideální volbou pro všechny, kteří hledají exotickou dovolenou plnou slunce, moře a krásných pláží. Oblast Střední a Severní Čechy je sice vzdálená od těchto ostrovů tisíce kilometrů, ale díky první minutě můžete být na Kapverdách už za pár hodin letu.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Invia.cz, a.s.90 poboček

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Hřebenech II…, Praha 4 Bezdlužná

Jsme cestovní agentura, která nabízí služby z oblasti cestovního ruchu. Nabízíme katalogové, first minute i last minute zájezdy k moři, jak letecky, autobusem, tak i vlastním autem. Eurovíkendy v nejkrásnějších městech světa např. Singapur, Londýn, Paříž, Miami a další. Vyberete si u nás…

2GetAway cz s.r.o. - Specialista na pobyty v Disneylandu v Paříži

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Výletní 230, Liberec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Cestovní agentura se specializací na pobyty v Disneylandu v Paříži. Dále nabízí také eurovíkendy, pobyty v Africe (Tanzánie, Keňa, JAR, Namibie, Mauricius, Seychely, Kapverdské ostrovy) nebo pobyty ve Spojených arabských emirátech.

3ITS BILLA TRAVEL s.r.o. Praha2 pobočky

Cestování kancelář. Přinášíme Vám rozsáhlou nabídku zájezdů, kvalitní služby, pohodlnou rezervaci a garanci ceny na českém trhu.


Firmy v dalších lokalitách


First minute Kapverdské ostrovy v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Kapverdské ostrovy jsou skvělým místem pro milovníky vodních sportů, ale také pro ty, kteří chtějí poznat místní kulturu a tradice. Zájezdy first minute nabízejí výhodné ceny a širokou nabídku ubytování, takže si můžete vybrat podle svých představ. Vydejte se na dovolenou na Kapverdské ostrovy a zažijte nezapomenutelné zážitky!