Fixační výplně obalů – Střední a Severní Čechy

Fixační výplně a obaly jsou nezbytnou součástí každého balení. V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho firem, které se specializují na výrobu a prodej těchto produktů.

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1CZECHOBAL, s.r.o.2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(41)
Pod Nádražím 547, Čáslav
Dnes už má zavřeno

Společnost CZECHOBAL s.r.o. je velkoobchodní a výrobní firma zaměřená na kompletní dodávky obalových materiálů včetně vlastní výroby vložkovaných papírových pytlů.

2EUROPLAST, s. r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vítězná 183, Kutná Hora

Jsme výrobně obchodní společnost Europlast, s.r.o. poskytující komplexní servis v oblasti balení přes balicí techniku a příslušenství až po kompletní návrh optimálního řešení balení. Nabízíme obalové materiály, PE fólie, pytle, sáčky, paletizační pytle, fólie, pásky balicí, vázací.

3JARICO s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(34)
Semčice 163, Semčice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme široký sortiment obalů, obalových materiálů a úklidové chemie. V sortimentu najdete potravinářské a gastro obaly, čisticí a hygienické prostředky, dále průmyslové balicí materiály a dárkové balicí potřeby.

4Lepíky s.r.o. - Samolepící materiály, lepící pásky a suché zipy

3.3
★★★★★
★★★★★
(15)
Podnikatelská 539, Praha 9 - Běchovice Bezdlužná

Vyrábíme víceúčelové lepící body DotFix, gelové lepíky Dotfix, Oboustranné lepicí pásky, aplikátory samolepících pásek, balicí maskovací a speciální pásky, lepíky lepicí body pro vlepování, čistící a odmašťovací přípravky, samolepící suché zipy a speciality, výseky pro upevňování CD, eurozávěsy,…

5První obalová spol. s r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(52)
Černokostelecká 118, Praha 10 Bezdlužná

Provádíme balení výrobků včetně nakládky a fixace. Vyrábíme přepravní obaly pro automobilový a elektrotechnický průmysl. Prodáváme bublinkové fólie, pěnové fólie, technické pěny, vázací pásky, fixační materiály, přířezy a sáčky.

6Voitl Karel, Ing.

Trojanova 771, Kladno Bezdlužná

Zabýváme se výrobou a prodejem hokejových pásek Hockeytape. Nabízíme kontaktní, standardní, transparentní, bílé, potištěné a tejpovací pásky.

7PYTLÍK, a.s. (pobočka Praha 10-Uhříněves)1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(19)
Bečovská 1326/9, Praha 10-Uhříněves

Vyrábíme a prodáváme sáčky, pytle, fólie, bublinkové fólie i hadice a polohadice z LDPE a HDPE.

8PALEKO CZ, s.r.o.5 poboček

Zabýváme se veškerým prodejem, výkupem a servisem palet. Dodáváme palety atypické, standardní a europalety. Dále se specializujeme na dřevní štěpka, víka, ohrádky, rošty a gitterboxy. Poskytujeme dopravu v rámci ČR a celé EU. Klademe silný důraz na kvalitu materiálu a služeb zákazníkům.

9Final - obaly s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Příšovice 283, Příšovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na výrobu a prodej obalového materiálu. Z obalového sortimentu nabízíme lepenku, papír, plasty a folie. Naleznete u nás také potravinářské obaly, spotřební materiál pro kancelář a s hygienické potřeby.

10ALLPACK s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(12)
Volgogradská 17/44, Liberec IX-Janův Důl Bezdlužná

Vyrábíme skladovací a přepravní obaly a to ze tří až sedmivrstvé lepenky a tvarové výseky s perforacemi i také fixace a skládačky a to všech velikostí.


Firmy v dalších lokalitách


Fixační výplně obalů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Fixační výplně jsou určeny k ochraně zboží před poškozením během přepravy. Obaly pak slouží k zajištění zboží v balení a k jeho prezentaci. Výběr správné fixační výplně a obalu je klíčový pro úspěšné doručení zboží a spokojenost zákazníka. V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho kvalitních dodavatelů, kteří nabízejí širokou škálu fixačních výplní a obalů, které splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.