Garanční prohlídka – Střední a Severní Čechy

Garanční prohlídka je pro mnoho lidí důležitým faktorem při výběru nového vozidla. V oblasti Střední a Severní Čechy je možné najít mnoho spolehlivých prodejců, kteří nabízejí tuto službu.

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

2Kříž Michal - MKautomobile.cz

4.7
★★★★★
★★★★★
(44)
Netlucká 538/6a, Praha 10 Bezdlužná

Autoservis, pneuservis, lakovna a klempírna. Provádíme servis vozidel všech značek, vyměňujeme autoskla zdarma. Nabídka garanční a preventivní prohlídky. Prodej náhradních dílů, pneumatik. Příprava a realizace STK, ME. Řešení pojistných událostí.

3EvoBus Česká republika s.r.o.1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(267)
Na Hůrce 211/10, Praha 6 -Ruzyně Bezdlužná

Prodáváme nové i ojeté autobusy značek Mercedes-Benz a Setra.

4Autoslužby MD, s.r.o. - autoservis/pneuservis (Dvořák Michael)

4.9
★★★★★
★★★★★
(144)
Zlatý kopec 483, Stráž nad Nisou
Otevřeno do 17:00

Specializujeme se na poskytování služeb autoservisu a pneuservisu. Zajistíme opravu autoskla. Dále nabízíme montáže střešních oken a tónování autoskel.

5Urban Auto s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(121)
Šikmá 1504, Most
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Naše společnost byla zapsána do obchodního rejstříku dne 17.12.2007 a od té doby působí nepřetržitě v oblasti prodeje nových i ojetých vozidel, záručním a pozáručním servisu, lakovny, karosárny, půjčovny vozů, pneuservisu a pojištění vozidel. Jsme autorizovaný servis značky Ford, dále úzce…

6I.S.A. - CAR, spol.s r.o.

Slezská 683/65, Praha 3 - Žižkov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Náš autoservis je členem sítě Autofit ČR. Provádíme kompletní servis všech vozidel, pneuservis (osobní i dodávkové vozy), autokarosářské a autolakýrnické práce. Dále se u nás provádí diagnostika BOSCH, diagnostika všech běžných vozů, garanční prohlídky na vozech v záruce, geometrie náprav,…

7Autoservis KLM, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Pod Stárkou 371, Praha 4-Michle
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provoz autoservisu s nabídkou služeb pro všechny značky vozidel. Dále provozujeme autopůjčovnu. Nabízíme opravy řešené v rámci pojistných událostí a prohlídky STK či zajišťujeme mechanické a elektronické zabezpečení vozidel, mytí vozidel, asistenční služby.

8GPD a.s. - AUTO - PNEU CENTRUM VIANOR (pobočka Praha 14-Hloubětín)4 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Poděbradská 115/85, Praha 14-Hloubětín
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provoz pneuservisu a autoservisu pro osobní vozy, dodávky, off-road a nákladní automobily. Provádíme výměnu pneumatik a mytí disků či měření geometrie, diagnostiky i výměny provozních kapalin a garanční prohlídky.

9Nesvadba Petr - PSK AUTO – Autoservis

4.5
★★★★★
★★★★★
(72)
U továren 260/25, Praha 15-Hostivař
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

provoz autoservisu a pneuservisu. Provádíme údržbu a servis automobilů všech značek. Dále nabízíme mechanické a klempířské práce, i čištění interiérů a ruční mytí vozidel včetně montáží tažných zařízení.

10MP AUTO - lakovna, servis

4.9
★★★★★
★★★★★
(11)
Trojanova 775, Kralupy nad Vltavou Bezdlužná

Provádíme lakování jednotlivých dílů i komplet celé karoserie, oživení laku (rozleštění), opravy škrábanců či oděrků. Lakujeme auta všech značek. Provádíme kompletní servis vozidel, elektroinstalaci, brzdy, opravu motorů, převodovek, podvozků, autoklempířské práce, přípravu na STK. Nabízíme všem…


Firmy v dalších lokalitách


Garanční prohlídka v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Garanční prohlídka zajišťuje, že vozidlo je v dobrém technickém stavu a že neexistují žádné skryté vady. Tato služba je obzvláště důležitá pro ty, kteří si chtějí být jisti, že jejich nové vozidlo bude bez problémů fungovat po dlouhou dobu. V oblasti Střední a Severní Čechy je možné najít mnoho prodejců, kteří nabízejí garanční prohlídku jako součást svých služeb. Pokud hledáte spolehlivého prodejce, který vám nabídne kvalitní garanční prohlídku, můžete se obrátit na některého z místních prodejců. S garanční prohlídkou se můžete cítit jistě, že vaše nové vozidlo bude bez problémů fungovat a že nebudete muset řešit žádné nečekané výdaje na opravy.