Geodézie vodních toků – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je známá svými krásnými vodními toky a je proto ideálním místem pro geodézy, kteří se specializují na tuto oblast. Geodézie je důležitá pro správné měření a mapování vodních toků, což je klíčové pro ochranu přírody a prevenci přírodních katastrof.

1–10 firem z 35 nalezených Filtry

1KOSOGASS - inženýring s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(14)
Říčanská 1754, Říčany Bezdlužná

Výstavba plynovodů všech tlaků a dimenzí. Jedná se o plynovody s velmi vysokým tlakem (tranzitní systém v ČR), plynovody s vysokým tlakem a plynovody středotlaké, nízkotlaké (rozvody po obcích a městech). Společnost se dále zabývá výstavbou vodovodů a kanalizací.

2UNISERVIS HAŠEK, s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Píska 19, Kamenné Žehrovice Bezdlužná

Elektromontážní práce v oboru nízkého a vysokého napětí. Elektroinstalace, revize, vodoinstalace, topení, zemní práce, poradenská služba v energetice. Výroba rozvaděčů. Stavby - stavební činnost. Demolice. Nákladní doprava. Inženýrské sítě.

3GS STAVITELSTVÍ , s.r.o. - specialista pro Prahu a Střední čechy

Nabízíme rodinné domy a stavby na klíč, realizujeme půdní vestavby. Dále zajišťujeme projekty rodinných domů včetně inženýrských sítí, jako je vodovod, kanalizace, plyn i elektroinstalace. Dále provádíme demolice, zemní práce a přepravu materiálu těžkými stavebními mechanismy.

4GEOTREND s.r.o.- geologické služby

4.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Smečenská 183, Slaný
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provádíme komplexní geologický průzkum zejména pro zakládání všech druhů staveb, pro vyhledávání a realizaci zdrojů podzemní vody i pro kontrolu a monitorování zdrojů stávajících, ale i v oblasti sanace starých ekologických zátěží nebo v oblasti vyhledávání a exploatace ložisek nerostných surovin.

5ARCADIS CZ a.s.3 pobočky

Nabízíme konzultační a projekční služby v oblasti geotechniky - projekty, inženýring, technické audity, project a cost management, v oborech geotechnika, geologie, ekologie, geodézie, podzemní a pozemní stavby, energetika, vodohospodářství, administrativní budovy a bytové výstavby.

6Garnets Consulting, a.s.5 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(176)
Československých…, Teplice Bezdlužná

Garnets Consulting poskytuje služby v mnoha oblastech inženýrského poradenství a projektového managementu, zejména v oblastech dopravy, vodního hospodářství a životního prostředí. Zajistíme dozor plánovaných staveb, poradíme s likvidací ekologické zátěže i dotacemi na obnovitelné zdroje

7ArtepGeo s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Radlická 2485/103, Praha 5 - Radlice Bezdlužná

Provádíme jádrové, hydrogeologické a maloprůměrové vrty a geologické průzkumy. Nabízíme laboratorní zkoušky zemin, hornin a kameniva a rozbory vod. Uděláme vám odborné laboratorní rozbor vod. Obraťte se na nás!

8Stavební společnost Šlehofer, s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(13)
Prvomájová 2111/33, Praha 5 - Radotín Bezdlužná

Společnost Šlehofer provádí nejrůznější stavební práce. Mezi specializace naší firmy patří především výstavba komunikací, pokládka asfaltu, pokládka dlažby, zemní práce a opravy silnic.

9IKP Consulting Engineers, s.r.o.2 pobočky

Realizujeme inženýrské, železniční, silniční, podzemní i pozemní stavby či vodohospodářské stavby. Nabízíme odborné konzultace a poradenství.

10Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. - geodeti17 poboček

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Přítkovská 1689/14, Teplice-Trnovany

Zajišťujeme stavební, udržovací a geodetické práce i autorský dozor a inženýrskou činnost.


Firmy v dalších lokalitách


Geodézie vodních toků v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Geodézi v oblasti Střední a Severní Čechy mají k dispozici moderní technologie a vysoce kvalitní vybavení, které jim umožňuje přesné měření a mapování vodních toků. Díky tomu mohou poskytnout významné informace pro plánování a realizaci projektů v oblasti vodohospodářství. Pokud hledáte kvalitní geodézy v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte je kontaktovat a získat tak nezbytné informace pro ochranu a udržení krásné přírody této oblasti.