Geotechnické dozory – Střední a Severní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1HG partner s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Smetanova 200, Úvaly Bezdlužná

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností v rámci vodního hospodářství. Propojujeme oblast hydrotechniky, životního prostředí, geotechnických staveb, geologie a hydrogeologie. Mezi naše služby patří posudky a průzkumy, poradenství, projekty a výkon technického dozoru.

2Kouba Alois

Provádíme hydrogeologické posudky a projekty studní a zasakování i geotechnické průzkumy. Dále děláme dozory při zakládání staveb a pasportizace objektů.

3ArtepGeo s.r.o.1 pobočka

Provádíme jádrové, hydrogeologické a maloprůměrové vrty a geologické průzkumy. Nabízíme laboratorní zkoušky zemin, hornin a kameniva a rozbory vod. Uděláme vám odborné laboratorní rozbor vod. Obraťte se na nás!

4AZ Consult, spol. s r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(6)
Klíšská 1334/12, Ústí nad Labem Bezdlužná

AZ Consult spol. s r. o. byla založena v roce 1992. Od počátku je hlavní náplní společnosti inženýrská geologie a geomechanika, projektování dopravních a vodohospodářských staveb a inženýring především v přípravných fázích stavebního procesu.

5PROSPER a.s.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sudoměřská 1243/25, Praha 3 - Žižkov Bezdlužná

Správa nemovitostí, pronájem bytů a nebytových prostor ve vlastnictví společnosti (přímé jednání bez zprostředkovatelů), poradenství a konzultace v oblasti nemovitostí.

6GEMATEST spol. s r.o.1 pobočka

Dr. Janského 954, Černošice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jedná se o zkušenou akreditovanou laboratoř ČIA a zkušební laboratoř pro geotechniku. Provádí analytiku (odpady, půda, suroviny, voda, vlasy). Zabývá se ekologickou činností, dělá rozbory vody. Zaměřuje se i na inženýrskou činnost. Provádí stavební dozor.

7ZEMAN - INGEO, s.r.o. (pobočka Černošice)1 pobočka

Nabízíme geologické a vrtné práce. Zajišťujeme geotechnický dozor staveb.

8Mareček David, Ing.

Hrnčířská 2985, Česká Lípa
Dnes už má zavřeno

Projektování pozemních a inženýrských staveb, statické návrhy a posouzení, geotechnické služby, autorský a technický dozor, statické, dynamické a stabilitní posudky, všechny stupně projektové dokumentace.

9Gajdoš Pavel, Ing. - IGHS

Nabízím služby v oborech inženýrské geologie, geotechniky, sanační geologie a hydrogeologie. Dále zajišťuji průzkumné práce či geologický dozor. Mimo jiné v rámci podzemních staveb provádím odhad mechanických vlastností masivu, zatřídění výrubů do geotechnických klasifikací horninových masivů a…


Firmy v dalších lokalitách


Geotechnické dozory v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Geotechnické dozory najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.