Havarijní služby – Střední a Severní Čechy

Havarijní služby jsou v oblasti Střední a Severní Čechy nezbytné pro rychlé a efektivní řešení nečekaných situací. Bez ohledu na to, zda se jedná o havárii vozidla, požár nebo jinou mimořádnou událost, je důležité mít k dispozici spolehlivou havarijní službu.

1–10 firem z 111 nalezených Filtry

1Štorkán Luboš

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Skalická 53, Žitenice Bezdlužná Ověřená

Získejte profesionální řešení výškových prací. Poskytujeme vám pronájem plošin, výškové práce a elektromontáže nízkého napětí. Výškové práce provádíme všeho druhu. Provádíme kácení stromů, čištění okapů, nátěry fasád atd. V rámci elektromontáží se specializujeme na veřejné osvětlení a…

2Vodovody a kanalizace Nymburk, a.s.5 poboček

3.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Bobnická 712/2, Nymburk Bezdlužná Ověřená

Provozujeme vodovody a kanalizace. Provádíme odečty stavu vodoměrů, opravy vodovodního řádu, čištění kanalizace, vyvážení septiků, dodávku vody a řadu dalších činností. Aktuální havárie a odstávky najdete na našem webu.

3Putzteufel.cz, s.r.o., úklidový servis1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Belgická 4861, Jablonec nad Nisou… Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám profesionální úklidové služby. Provádíme úklid zdravotnických zařízení, úklid průmyslových objektů a úklid institucí. Součástí našich služeb je generální úklid dokončených staveb, mytí oken, pravidelné úklidy interiérů i exteriérů a další služby.

4ROGER - security, a.s.1 pobočka

Brněnská 916/1, Ústí nad Labem Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme a nabízíme fyzické střežení a elektronickou ostrahu objektů i zajištění informační a recepční služby. Provádíme převozy finančních hotovostí i také úklidové služby. Dále zabezpečujeme správu a údržbu budov.

5GEOtest, a.s. (pobočka Praha 3)3 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(27)
Olšanská 3, Praha 3

Naše společnost je nositelem certifikátů jakosti ISO 9001:2001 a ISO 14001 a OHSAS 18001 a nabízíme služby jako je ochrana a sanace podzemních vod a horninového prostředí a inženýrská geologie a geotechnika a to likvidace starých ekologických zátěží a nepřetržitá havarijní služba pro ochranu a…

6Miroslav Janík - instalatér5 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Žalanského 1399/59a, Praha 17 - Řepy Bezdlužná

Naše firma Vám nabízí profesionální instalatéry, topenáře a plynaře včetně havarijní pohotovosti! Poskytneme Vám spolehlivý a pečlivý servis, pokaždé když nás budete potřebovat, stačí jen zavolat 731 919 993!

7Miroslav Janík - instalatér (pobočka Praha 1)5 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Truhlářská 10, Praha 1 Bezdlužná

Naše firma Vám nabízí profesionální instalatéry, topenáře a plynaře včetně havarijní pohotovosti! Poskytneme Vám spolehlivý a pečlivý servis, pokaždé když nás budete potřebovat, stačí jen zavolat 731 919 993!

8Horák Vladimír - služby-MB

Provádíme instalatérské, topenářské a plynařské práce. Prohlídky odpadů a kanalizace kamerou. Čištění kanalizací elektrickým i tlakovým strojem. Provádíme stavební úpravy, rekonstrukce bytových jader a řemeslné práce. Havarijní služba nonstop. Nabízíme práce hodinového manžela/ky, údržba bytů a…

9Anton Dresler - strojní čištění odpadů a kanalizací

Voděrady 3, Luštěnice
Dnes už má zavřeno

Strojní čištění odpadů a kanalizací včetně kamerových prohlídek. Havarijní služba po domluvě.

10Instalatér - Sekula Josef

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
K sídlišti 398/8, Klecany

Instalatérství a topenářství pana Josefa Sekulu provádí instalatérské, plynařské a topenářské práce. Řeší také běžné opravy a havárie. Firma nabízí i rekonstrukce a novostavby rodinných domů a bytových jednotek.


Firmy v dalších lokalitách


Havarijní služby v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho profesionálních a zkušených týmů, kteří jsou připraveni kdykoliv pomoci. Havarijní služby v oblasti Střední a Severní Čechy jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, aby zajistily rychlé a bezpečné odstranění havárie a minimalizovaly škody. Pokud hledáte spolehlivou havarijní službu v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky, kteří vám pomohou v každé situaci.