Hematologie zvířat – Střední a Severní Čechy

Hematologie zvířat je obor veterinární medicíny, který se zabývá studiem krevních buněk a krevních procesů u zvířat. Hematologie je důležitá pro diagnostiku a léčbu mnoha onemocnění, jako jsou infekce, anémie, leukémie a další.

1–10 firem z 23 nalezených Filtry

1Veterinární ordinace - Pán Martin, MVDr.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(19)
Nádražní 95, Sedlčany Bezdlužná Ověřená

Provozujeme veterinární ordinace. Odbornou veterinární péči poskytujeme nejen domácím zvířatům, ale i hospodářským zvířatům, koním, exotickým zvířatům a zoo zvířatům. Spolupracujeme s významnými veterinárními klinikami. Navštivte naši veterinu v Sedlčanech a Táboře.

2Veterina Poděbrady - MVDr. MICHAELA JANOŠOVSKÁ, MVDr. JAN HORÁK1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(38)
K Babínu 299, Poděbrady-Velké…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provoz veterinární ordinace pro malá zvířata, ptáky. Nabízíme chirurgické zákroky, operace zlomeniny kostí, digitální rentgen, diagnostický ultrazvuk, inhalační narkóza, monitor životních funkcí, biochemický analyzátor, poradenskou činnost a výjezdy ke klientům.

3Langer Jiří, MVDr. - Veterinární klinika Salvus2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Mládežnická 1340, Mladá Boleslav Bezdlužná

Non-stop pohotovost. Nabízíme digitální rtg a rtg skia, hemtologie, biochemie, čipování, europasy. Spolupráce s externími specialisty a dalšími vet. klinikami. Nabídka široké palety služeb včetně poradenství, prodeje speciálních krmiv a diet.

4Veterinář - MVDr. Menclová Petra

4.7
★★★★★
★★★★★
(43)
Ringhofferovo…, Kamenice
Dnes už má zavřeno

Kromě prevence nabízíme - očkování, odčervení, odblešení psů, koček a ostatních zvířat, čipování a vystavení pasu - provádíme také léčebnou činnost, podloženou celkovým vyšetřením zvířete nebo vyšetřením jednotlivých orgánů, např. vyšetření očí, uší, kůže aj., vyšetření krve - hematologie a…

5MVDr. DALÍKOVÁ MARTINA - VETERINÁRNÍ ORDINACE

4.8
★★★★★
★★★★★
(167)
Slunečná 688, Hovorčovice Bezdlužná

Veterinární léčebná a preventivní péče pro psy, kočky a drobná domácí zvířata. Nabízíme: - běžná léčebná a preventivní péče - vakcinace - čipování, vydávání pasů pro zvířata - chirurgie měkkých tkání - odstranění zubního kamene ultrazvukem - rentgenové vyšetření - ultrazvukové vyšetření dutiny…

6MVDr. Jan Šavrda - Veterinární ordinace Roztoky - Praha západ

4.9
★★★★★
★★★★★
(106)
Jana Palacha 324, Roztoky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci pro malá zvířata. Ordinace je určena pro ošetření malých zvířat (zejména psi, kočky). Poskytované služby - prevence : vakcinace, preventivní prohlídky, osvědčení pro přesuny, odčervení, interní choroby, porodnictví a gynekologie, rentgenologické vyšetření,…

7Ivet.cz.s.r.o. - Veterinární nemocnice IVET

4.0
★★★★★
★★★★★
(178)
Ke Kamýku 996/3, Praha 4 - Kamýk Bezdlužná

Veterinární klinika IVET spektrem nabízených služeb patří jistě mezi ty nadstandardní, což je zabezpečeno nejenom širokou základnou špičkového vybavení, ale také vysokou úrovní znalostí a vědomostí personálu se kterým se u nás můžete setkat.Prevence - očkování , odčervení, diagnostika a ošetření…

8Veterinární klinika Lhotka, spol. s r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(56)
Ve Lhotce 607/30, Praha 4 - Lhotka Bezdlužná

Komplexní péče, chirurgie, ortopedie, akutní a interní medicína, hospitalizace, pohotovost, RTG, SONO, EKG, Biochemie, hematologie, endoskopie. Pes, kočka, drobní savci.

9PANDA PRODUCTION s.r.o. - Veterinární klinika Panda Praha 2

4.5
★★★★★
★★★★★
(255)
Krkonošská 1557/8, Praha 2 - Vinohrady
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Provoz profesionální pražské veterinární kliniky Panda na Vinohradech. Poskytujeme komplexní služby domácím mazlíčkům od prevence, očkování, přes drobné až po náročnější operační zákroky. Zajišťujeme vydávání Europasů. Veškerá veterinární péče od ambulance, prevence a léčba chorob, odstranění…

10MVDr. Dalibor Štrupl, MVDr. Světlana Štruplová

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
Karlova 614, Louny
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Veterinární klinika nabízí péči o malá zvířata. Specializujeme se v oborech chirurgie, ortopedie, neurologie, oftalmologie, sonografie, dermatologie, biochemie krve, laserová terapie, stomatologie, inhalační narkóza. RTG EKG, hematologie. Čipování. Provozujeme salón pro psy, stříhání psů,…


Firmy v dalších lokalitách


Hematologie zvířat v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází několik veterinárních klinik, které se specializují na hematologii zvířat. Tyto kliniky poskytují komplexní diagnostiku a léčbu krevních onemocnění u domácích zvířat, jako jsou psi, kočky, králíci a další.

Hematologie zvířat zahrnuje následující oblasti:

1. Studium krevních buněk - hematologie zvířat se zabývá studiem různých typů krevních buněk, jako jsou červené krvinky, bílé krvinky a krevní destičky. Tyto buňky mají různé funkce a jsou důležité pro udržení zdraví zvířat.

2. Diagnostika krevních onemocnění - hematologie zvířat se používá k diagnostice různých krevních onemocnění, jako jsou anémie, leukémie, trombocytopenie a další. Diagnostika se provádí pomocí krevních testů, jako je kompletní krevní obraz a další speciální testy.

3. Léčba krevních onemocnění - hematologie zvířat se používá k léčbě různých krevních onemocnění, jako jsou infekce, anémie, leukémie a další. Léčba se provádí pomocí léků, transfuzí krve a dalších terapeutických postupů.

4. Prevence krevních onemocnění - hematologie zvířat se používá k prevenci různých krevních onemocnění, jako jsou infekce, anémie, leukémie a další. Prevence se provádí pomocí očkování, správné výživy a dalších preventivních opatření.

Veterinární kliniky v oblasti Střední a Severní Čechy nabízejí komplexní hematologickou péči pro domácí zvířata. Tyto kliniky mají moderní vybavení a kvalifikovaný personál, kteří jsou schopni poskytnout nejlepší péči pro vaše zvíře.