Historie železniční dopravy – Střední a Severní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Regionální muzeum Mělník, příspěvková organizace

4.7
★★★★★
★★★★★
(124)
náměstí Míru 54/20, Mělník
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Regionální muzeum Mělník, příspěvková organizace sídlí v budově bývalého kapucínského kláštera, původně měšťanského domu pocházejícího z 2. poloviny 14. století na náměstí Míru v historickém centru města. Pořádáme pravidelně výstavy a akce pro širokou veřejnost.

2LOKO-MOTIV

Nabízí nostalgické jízdy parním vlakem. Provozování železničního muzea. Snaží se alespoň malým dílem přispět k zachování některých střípků železniční historie pro budoucí generace.

3BEROUNŠTÍ MĚŠŤANÉ s.r.o.

BEROUNŠTÍ MĚŠŤANÉ s.r.o., se sídlem nám. 1. máje 31, 267 01, Počaply-Králův Dvůr, v okrese Beroun a v kraji Střední Čechy, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 78959, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2000. Předmětem podnikání je: služby…

4Výtopna Zdice

Muzeum představuje expozici železniční a silniční historické dopravní techniky a relikvie ze socialistické éry.

5Železniční muzeum FOD

Naším oborem je expozice historie úzkorozchodné železniční trati. Vystavujeme modelovou železnici LGB, fotografie, dokumenty i artefakty z historie provozu tratí FOD.


Firmy v dalších lokalitách


Historie železniční dopravy v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Historie železniční dopravy najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.