Horolezecká stěna – Střední a Severní Čechy

Horolezecká stěna je v oblasti Střední a Severní Čechy velmi oblíbená mezi horolezci všech úrovní. Tato stěna nabízí širokou škálu různých obtížností a výšek, takže si zde mohou přijít na své jak začátečníci, tak i zkušení horolezci.

1–10 firem z 27 nalezených Filtry

1VLADEKO spol. s r.o. - Jungle Gym11 poboček

4.4
★★★★★
★★★★★
(3)
Karlštejnská 97, Tachlovice Bezdlužná

Prodáváme dětská hřiště Junglegym - houpačky, skluzavky, prolézačky, hrazdy, šplhací sítě, horolezecké stěny, dřevěné dětské hrady, hrací sestavy, pískoviště a pískoviště s krytem, masivní šplhací lana, provazové žebříky, bezpečnostní houpačky a další. Nabízíme stavebnicový systém hřišť Do-It…

2SPORTCENTRUM - LOKOMOTIVA BEROUN z.s.2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(248)
Tyršova 85, Beroun
Dnes už má zavřeno

Provoz víceúčelového sportovního areálu - squash, tenis, fitcentrum, spinning, badminton, slender stoly, beach volejbal, vacu shape. Otevřeno nové multifunkční hřiště na - tenis, volejbal, nohejbal.

3Lezecké centrum, s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(3525)
Křížová 1018/6, Praha 5 -Smíchov
Otevřeno do 23:00
Bezdlužná

Jsme lezecké centrum a nabízíme kurzy lezení a výcvik s lanem, bouldering a lezení na skalách. Učíme základům jištění při lezení na umělé stěně a provádíme kurzy pro děti. Dále nabízíme prodej značek Beal a La Sportiva, Chillaz, Ocun a Rockpillars, Saltic. Máme 1600 m2 lezení a WIFI free.

4Obec Tisá

4.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Tisá 205, Tisá
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obec Tisá je bránou k romantickému kraji Labských pískovců. V centru obce návštěvníky přivítá pozdně barokní kostel sv. Anny, od kterého vede přímá cesta do Tiských stěn. Zavede nás do fantastického skalního města s mnoha bizarními pískovcovými útvary. Až do začátku dvacátých let 20. století byl do…

5Soukromá mateřská škola DOMINO

5.0
★★★★★
★★★★★
(19)
Poláčkova 3251/1 , Ústí nad Labem… Bezdlužná

Provozujeme soukromou mateřskou školku a to s kapacitou 50 dětí, máme zde on-line kamerový systéme a poskytujeme sportovní i taneční kroužky, nabízíme také výuku angličtiny.

6OSM servis, s.r.o. - horolezecká stěna holešovice2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(391)
Bubenská 1536/43, Praha 7 - Holešovice
Otevřeno do 23:00
Bezdlužná

Provádíme a nabízíme horolezeckou a boulderingovou i také dětskou stěnu a k dispozici je stěna na lezení s mačkami a cepíny i také metodická stěna. Pořádáme specializované kurzy v našem lezeckém oddílu. Součástí je i outdoorová půjčovna. Navštivte nás!

7MAKAK climbing s.r.o.3 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(207)
Liberecká 480/104, Jablonec nad Nisou Bezdlužná

Nabízíme služby lezecké arény s lezeckými a boulderovými stěnami. Organizujeme prázdninové lezecké kurzy a kroužky pro děti, kondiční lezení pro dospělé, akce pro školy a rodiny. Dále se zabýváme výrobou horolezeckých chytů a realizací celých lezeckých stěn.

8Základní škola Lovosice, Sady pionýrů 355/2, okres Litoměřice

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Sady pionýrů 355/2, Lovosice Bezdlužná

Naše základní škola je plně organizovanou školou. Na 1. stupni školy máme po dvou paralelních třídách, na 2. stupni zpravidla po třech paralelních třídách. V letošním roce s počtem žáků 520. Škola je také jednou ze dvou spádových škol pro okolní neúplné školy Spolu s ostatními školami je umístěna u…

9PRAHA 10 - Majetková, a.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vršovická 1429/68 , Praha 10
Otevřeno do 23:00
Bezdlužná

Sportovní areál, kde je k dispozici horolezecká stěna, vodní svět, skate park a minigolfové hřiště. Součástí areálu je také restaurace.

10OSM servis, s.r.o. - horolezecká stěna Holešovice (Praha 1)2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(391)
Bubenská 1536/43, Praha 7 -Holešovice Bezdlužná

Provádíme a nabízíme horolezeckou a boulderingovou i také dětskou stěnu a k dispozici je stěna na lezení s mačkami a cepíny i také metodická stěna.


Firmy v dalších lokalitách


Horolezecká stěna v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky svému umístění je horolezecká stěna v oblasti Střední a Severní Čechy ideálním místem pro trénink a zlepšování technik horolezectví. Navíc, horolezecká stěna v oblasti Střední a Severní Čechy je vybavena moderním vybavením a bezpečnostními prvky, takže horolezci se mohou cítit v bezpečí při svém výkonu. Pokud hledáte výzvu a zábavu v horolezectví, horolezecká stěna v oblasti Střední a Severní Čechy je pro vás tou správnou volbou.