Horolezecká stěna – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 32 nalezených Filtry

1Služby, stavby, montáže, spol. s r.o. - regály, regálové systémy, sklady Praha5 poboček

Palackého 563, Veltrusy Bezdlužná Ověřená

Nabízíme moderní řešení v oblasti skladovací technologie. Provádíme dodávku a montáž přestavitelných regálů, regálových konstrukcí, schodišť a galerií. V nabídce najdete policové regály, paletové regály, posuvné regály, ocelové konstrukce, skladové zásoby, haly a přístřešky z regálů.…

2VLADEKO spol. s r.o. - Jungle Gym11 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Karlštejnská 97, Tachlovice Bezdlužná

Prodáváme dětská hřiště Junglegym - houpačky, skluzavky, prolézačky, hrazdy, šplhací sítě, horolezecké stěny, dřevěné dětské hrady, hrací sestavy, pískoviště a pískoviště s krytem, masivní šplhací lana, provazové žebříky, bezpečnostní houpačky a další. Nabízíme stavebnicový systém hřišť Do-It…

3SPORTCENTRUM - LOKOMOTIVA BEROUN z.s.2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(194)
Tyršova 85, Beroun
Dnes už má zavřeno

Provoz víceúčelového sportovního areálu - squash, tenis, fitcentrum, spinning, badminton, slender stoly, beach volejbal, vacu shape. Otevřeno nové multifunkční hřiště na - tenis, volejbal, nohejbal.

4Lezecké centrum, s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(2020)
Křížová 1018/6, Praha 5 -Smíchov
Otevřeno do 23:00
Bezdlužná

Jsme lezecké centrum a nabízíme kurzy lezení a výcvik s lanem, bouldering a lezení na skalách. Učíme základům jištění při lezení na umělé stěně a provádíme kurzy pro děti. Dále nabízíme prodej značek Beal a La Sportiva, Chillaz, Ocun a Rockpillars, Saltic. Máme 1600 m2 lezení a WIFI free.

5Obec Tisá

Tisá 205, Tisá
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obec Tisá je bránou k romantickému kraji Labských pískovců. V centru obce návštěvníky přivítá pozdně barokní kostel sv. Anny, od kterého vede přímá cesta do Tiských stěn. Zavede nás do fantastického skalního města s mnoha bizarními pískovcovými útvary. Až do začátku dvacátých let 20. století byl do…

6Soukromá mateřská škola DOMINO

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Poláčkova 3251/1 , Ústí nad Labem… Bezdlužná

Provozujeme soukromou mateřskou školku a to s kapacitou 50 dětí, máme zde on-line kamerový systéme a poskytujeme sportovní i taneční kroužky, nabízíme také výuku angličtiny.

7OSM servis, s.r.o. - horolezecká stěna holešovice2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Bubenská 1536/43, Praha 7 - Holešovice
Otevřeno do 23:00
Bezdlužná

Provádíme a nabízíme horolezeckou a boulderingovou i také dětskou stěnu a k dispozici je stěna na lezení s mačkami a cepíny i také metodická stěna. Pořádáme specializované kurzy v našem lezeckém oddílu. Součástí je i outdoorová půjčovna. Navštivte nás!

8MAKAK climbing s.r.o.3 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(141)
Liberecká 480/104, Jablonec nad Nisou Bezdlužná

Nabízíme služby lezecké arény s lezeckými a boulderovými stěnami. Organizujeme prázdninové lezecké kurzy a kroužky pro děti, kondiční lezení pro dospělé, akce pro školy a rodiny. Dále se zabýváme výrobou horolezeckých chytů a realizací celých lezeckých stěn.

9HO Matahari, o.s.

Provoz horolezeckého oddílu. Pomáháme handicapovaným osobám a dalším. Pořádáme společenské akce a další. Zaměřujeme se na nácvik všech technik lezení a jištění, balancu na laně slackline a jiné. Plánujeme akce lezení venku a na umělých stěnách, výlety do skal i hor. Nabízíme základní výcvik.

10SPORT CENTRUM EVROPSKÁ, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(315)
José Martího 269/31, Praha 6 - Veleslavín
Dnes už má zavřeno

Sportujete rádi? Navštivte naše multifunkční sportovní centrum! Nabízíme zde bohaté vyžití v mnoha sportovních odvětvích.


Firmy v dalších lokalitách


Horolezecká stěna v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Horolezecká stěna najdete 32 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 29 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 10 firem v regionu Střední a Severní Čechy.