Horolezecké karabiny – Střední a Severní Čechy

Horolezecké karabiny jsou nezbytnou součástí výbavy každého horolezce. V oblasti Střední a Severní Čechy je možné najít širokou škálu karabin, které jsou vhodné pro různé druhy lezení.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1OCUN - RP Climbing s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hrnčířská 1557, Mnichovo Hradiště

Zabýváme se vývojem a výrobou lezeckého vybavení značky OCÚN. Vše vyrábíme přímo v české republice a stále přinášíme nové nápady do světa lezeckého vybavení.

2Český ráj outdoor s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(249)
Hradišťská 1031, Kosmonosy
Dnes už má zavřeno

ZAbýváme se prodejem sportovního oblečení, termoprádla a dalších doplňků. Nacházíme se v Mladé Boleslavi.

3SINGING ROCK s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(38)
Poniklá 317, Poniklá Bezdlužná

Vyrábíme, prodáváme a zajišťujeme servis vybavení pro horolezectví, outdoor, turistiku, sport, volný čas a práci ve výškách - lana, úvazky, karabiny, smyčky, pracovní postroje a pomůcky. Provozujeme internetový prodej i maloobchod Mountain shop. Poradenství a školení BOZP ve vlastním polygonu…

4Rock Empire, s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(34)
Nádražní 712, Benešov nad… Bezdlužná

Výroba a prodej horolezeckého vybavení a zabezpečovacích prostředků OOP. Nabízíme postroje, lana, karabiny, slaňovací zařízení, tlumiče pádu. Zajišťujeme poradenství a školení bezpečnosti práce ve výškách na polygonu, revize OOP, servis produktů značek Rock Empire.

5Climbing CZ s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Příšovice 56, Příšovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme internetový i kamenný prodej outdoorového oblečení, vybavení a také obuvi. Dodáváme hlavně značky RAB a specializovaný prodej MAMMUT. Prodáváme horolezecké a vysokohorské vybavení, outdoor, spacáky a oblečení, oblečení Softshell, Windshell, spodní funkční prádlo, karabiny a magnesium.…

6SINGING ROCK s.r.o.- Outlet.cz

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Poniklá 317 , Poniklá
Dnes už má zavřeno

Provozujeme internetový eshop s nabídkou vybavení pro horolezce, turistické, lezecké i pracovní vybavení. Nabízíme lana, úvazky, karabiny, jistící prostředky, smyčky, kladky, blokanty, helmy, cepíny, mačky, slackline, oblečení, obuv, potřeby pro turistiku a camping, pracovní postroje a pomůcky.

7ADVENTUREGUY s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Radlická 348/142, Praha 5- Radlice Bezdlužná

Provozujeme půjčovnu obytných vozů a dodávek s vestavbou. Dále půjčujeme sportovní vybavení jako např. koloběžky, trekové hole, záchranné vesty, longboard, skákací boty, dětské vozíky, paddleboard, lezecké helmy a mnoho dalšího. Nabízíme také kempingové vybavení, autodoplňky, elektrická vozítka.

8Vertical Trade, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
V Aleji 2063, Jablonec nad Nisou Bezdlužná

Naším oborem je velkoobchodní prodej vybavení pro outdoor, horolezectví a práce ve výškách. Nabízíme karabiny, tlumiče pádu, kotvící prostředky a kladky.

9Měkota Jakub

4.2
★★★★★
★★★★★
(19)
Tř. T. G. Masaryka…, Nový Bor Bezdlužná

E-shop s prodejem outdoorového, turistického a horolezeckého vybavení. Nabízíme horolezecká lana, lezečky, úvazky, bouldermatky, jištění a karabiny, batohy, vybavení do hor, turistické, pracovní vybavení, příslušenství a další.


Firmy v dalších lokalitách


Horolezecké karabiny v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Tyto karabiny jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a splňují nejvyšší bezpečnostní standardy. Díky svému designu jsou snadno ovladatelné a umožňují rychlé a bezpečné připojení horolezeckého lana k jištění. Pokud hledáte kvalitní horolezecké karabiny v oblasti Střední a Severní Čechy, určitě se vyplatí investovat do těch nejlepších. S těmito karabinami budete mít jistotu, že vaše horolezecké výpravy budou bezpečné a úspěšné.