Hydrostatická plochá ložiska – Střední a Severní Čechy

Hydrostatická, plochá ložiska jsou v oblasti Střední a Severní Čechy velmi oblíbená díky svým vynikajícím vlastnostem. Tyto ložiska jsou ideální pro aplikace, které vyžadují vysokou přesnost a nízký tření.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Reelton s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Květinová 1750/28, Jablonec nad Nisou Bezdlužná

Specializujeme se na dodávky dílů pro stroje na zpracování plochých materiálů z rolí jako je papír, karton, plastové fólie, textil a další.

2VALID s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Bezděčín 122, Mladá Boleslav Bezdlužná

VALID, s.r.o., společnost specializující se na valivá ložiska a také lineární vedení pro jednoúčelové obráběcí stroje. Provozujeme velkoobchod i maloobchod se strojními součástkami.

32TS s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(59)
Huťská 3322, Kladno 1 - Dubí
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabízíme zvedací a manipulační techniku, vázací prostředky a související sortiment. Provádíme montáže řetězových a kombinovaných vazáků a vazáků z ocelových lan včetně servisu, oprav a revizí.V nabídce ložiska a gufera od renomovaných českých i zahraničních výrobců.

4DIAS TURNOV, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Přepeřská 1302, Turnov Bezdlužná

Již od roku 1945 se zabýváme výrobou a prodejem diamantových kotoučů s kovovou i pryskyřičnou vazbou a ložiskových technických kamenů. Díky naší dlouholeté tradici, vysoké a stále kvalitě máme i mezinárodní přesah.

5UNIPO CZ s.r.o.

Zabýváme se prodejem motorů, pohonných systémů, převodovek, "O" kroužků, těsnění.

6LOŽISKA plus, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Tyršova 144, Klášterec nad Ohří Bezdlužná

Dodávají ložiska českých a slovenských výrobců. Dále nabízí všechny druhy těsnění, řemeny, řetězy, maziva, všechny druhy nářadí a další sortiment.

7MONTAN OCEL, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tovární 525, Králův Dvůr
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Hlavní činností naší firmy je prodej hutního materiálu na celou ČR. Nabízíme úpravy materiálu dělením a řezáním.

8IDA CzechSped s.r.o.

Velkoobchod strojních součástí. V sortimentu naleznete všechny typy a značky ložisek a ploché ozubené řemeny, řemenice či dopravní pásyprůmyslové hadice a příslušenství, hřídelová těsnění, hydraulické i pneumatické součásti, řetězy a spojky a řetězová kola.


Firmy v dalších lokalitách


Hydrostatická plochá ložiska v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky svému hydrostatickému principu jsou schopna snížit tření a zlepšit výkon stroje. Ploché ložiska jsou navíc velmi odolná vůči opotřebení a mají dlouhou životnost. V oblasti Střední a Severní Čechy jsou tyto ložiska velmi ceněna v průmyslu, kde se využívají například v obráběcích strojích, v automobilovém průmyslu nebo v letectví. Pokud hledáte spolehlivá a výkonná ložiska, hydrostatická, plochá ložiska jsou tou správnou volbou pro vaše aplikace v oblasti Střední a Severní Čechy.