Jazykový kurz ruštiny – Střední a Severní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1GLOSSA, s.r.o.- Glossa - škola jazyků5 poboček

3.9
★★★★★
★★★★★
(12)
Nad záložnou 743/5, Praha 8 - Kobylisy Bezdlužná

Jazyková škola nabízí kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny i ruštiny se zárukou kvality. Mezinárodní jazykové zkoušky, jsme akreditovaným centrem přední britské vzdělávací instituce City&Guilds. Pomaturitní studium s britským jazykovým certifikátem.

2CEET s.r.o. (pobočka Praha 3 - Žižkov)7 poboček

Roháčova 1095/77, Praha 3 - Žižkov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, ruštiny, italštiny i češtiny pro cizince. Kurzy firemní, specializované, individuální a pobytové v ČR i zahraniční. Metoda CEET Learning, E-learning a DIRECT Method for English. Tlumočení a překlady.

3Jazyky v zahraničí s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kouřimská 303/28, Kutná Hora Bezdlužná

Kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny a ruštiny v zahraničních jazykových školách. Jazykové kurzy všeobecného a profesního jazyka pro dospělé a kurzy pro mládež zajistíme včetně ubytování a dopravy.

4BEZUCH ISTEITE, s.r.o.

Bohdalecká 1460/8, Praha 10 - Michle
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka jazykových soustředění a nabídka překladů anglického, německého a ruského jazyka.

5Converso Language Studio

Studio soukromé výuky cizích jazyků - angličtiny a ruštiny. Kvalifikovaní vyučující, skvěle vybavené prostory, nejmodernější výukové metody a individuální přístup ke každému klientu. Garance výsledků a dosažení stanovených cílů.


Firmy v dalších lokalitách


Jazykový kurz ruštiny v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Jazykový kurz ruštiny najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.